Budimex wstawia okna w inwestycji Orlińskiego 4

Pierwsze ościeżnice okienne w tanich mieszkaniach z MdM w Krakowie

Forum klientów Budimexu Orlińskiego!

Budowa kolejnej z inwestycji, w których znajdą się tanie mieszkania w Krakowie dostępne z dopłatą w programie MdM chyba powoli będzie dobiegała końca. Ostatnio zaczęła być tam wprowadzana jeszcze jedna istotna zmiana widoczna z zewnątrz (ponieważ cały czas są tam stawiane ścianki działowe w lokalach), ale o niej więcej poniżej.

Pierwsze ościeżnice okienne w inwestycji mieszkaniowej Orlińskiego 4

Przyszli mieszkańcy inwestycji budowanej przez Budimex w krakowskich Czyżynach mogą mieć kolejny powód do zadowolenia, bowiem ruszył kolejny istotny etap budowy. Jak widać na dwóch pierwszych fotografiach ilustrujących ten tekst, rozpoczęło się już wstawianie okien w tym budynku. Właściwie widać teraz tylko ościeżnice okienne, ale to znaczy, że ruszyły już prace przy tym ważnym elemencie bloku. Łącznie zainstalowano ich 6, choć do tej pory mogło pojawić się już więcej.

Wstawianie okien w budynku Orlińskiego 4 w nowych Czyżynach
Pierwsze ościeżnice okienne na Orlińskiego 4

Wszystko to rozpoczęło się na górnych piętrach północno-wschodniej części budynku. Zwykle jest to zorganizowane w taki sposób, aby idąc od góry, nie uszkodzić przypadkiem tego, co już zostało wykonane. Poniżej na fotografii udało się uchwycić także samochód firmy dostarczającej okna – KOMSTA, pobieżna lektura internetowych opinii o tym przedsiębiorstwie raczej nie daje jednoznacznej odpowiedzi na pytanie o to, czy to dobry producent okien, ale to na pewno wyjdzie, kiedy już mieszkania zostaną zasiedlone. Co ciekawe, to inna firma niż tak, która dostarczała stolarkę okienną na budowę inwestycji Avia 4.

Samochód firmy produkującej okna dla inwestycji Orlińskiego 4
Samochód producenta okien wstawianych w bloku

Warto wspomnieć też o tym, że w przypadku tej inwestycji Budimex rozpoczął wstawianie okien mniej więcej na początku października 2014 roku, czyli od tego momentu na ukończenie bloku trzeba było jeszcze przynajmniej 8 miesięcy (zakładając, że prace zakończą się z końcem maja). W przypadku nowych mieszkań na Orlińskiego 4 deweloper nie ma tyle czasu, bowiem wg harmonogramu zostało tu na prace jakieś 7 miesięcy, czyli powinny się one toczyć szybciej, co jest możliwe, bo to w końcu także mniejsza inwestycja.

Zostaw komentarz