Budimex wstawia okna w nowej inwestycji Avia 2

Budowa osiedla Avia 2 - deweloper Budimex wstawia okna

Forum mieszkańców osiedla Avia!

Pomimo tego, że nadal trwa jeszcze budowa kolejnych pięter inwestycji Avia 2 w Czyżynach, to Budimex ruszył już z kolejnym istotnym etapem prowadzonych prac. Wczoraj podczas wieczornego spaceru w okolicach budów okazało się, że firma odpowiedzialna za budowę bloku rozpoczęła już wstawianie w nim okien.

Inwestycja Avia 2: Budimex wstawia okna w tanich nowych mieszkaniach

Mamy kolejną informację, która powinna bardzo ucieszyć osoby kupujące nowe mieszkania w Krakowie Czyżynach od dewelopera Budimex. Wczoraj wieczorem udało się zaobserwować, że firma odpowiedzialna za ten projekt rozpoczęła już wstawianie okien w tym kilkunastopiętrowym budynku. Biorąc pod uwagę to, że budowa bloku rozpoczęła się nieco ponad rok temu, można uznać, że to całkiem niezły czas.

Wstawianie okien w inwestycji Budimexu Avia 2
Pierwsze okna budynku Avia 2 od strony zachodniej

Powyżej można zobaczyć te, które są osadzone po stronie zachodniej, widać, że składają się z dwóch skrzydeł – większego oraz mniejszego. Tymczasem na fotografii zamieszczonej niżej widać, że zaczęto już także montowanie wielkich drzwi balkonowych (okien balkonowych), które składają się z aż trzech skrzydeł. Z pewnością tak wielkie przeszklenie, i to od strony południowej sprawi, że mieszkania będą jasne, a do tego będzie się z nich rozpościerał wspaniały widok na Kraków (zwłaszcza z tych zlokalizowanych na wyższych piętrach).

Okno balkonowe i drzwi balkonowe w nowym buynku Avia 2
Duże okno/drzwi balkonowe w Avii 2 od południa

Widać, że w tym przypadku inwestor nie będzie czekał z kolejnymi pracami na to, aż zakończy się wznoszenie całości konstrukcji budynku, ale pomimo tego, że nadal jeszcze trwa budowa kolejnych kondygnacji w wieżach stanowiących jego część, równolegle rozpoczęły się już koleje etapy. Wcześniej pisaliśmy o tym, że stawiane są tam już także ścianki działowe w nowych mieszkaniach.

Więcej zdjęć obrazujących to, jak wstawiane są okna w nowym budynku Avia 2 w Czyżynach można znaleźć na naszym forum, gdzie zamieścił je jeden z użytkowników. Warto śledzić też naszą stronę w portalu Facebook, gdzie często publikowane są nowe, interesujące informacje dotyczące tych budów – zapraszamy!

Zostaw komentarz