Budowa 8 piętra inwestycji Orlińskiego 1 w Czyżynach

Budimex stawia ósme piętro inwestycji mieszkaniowej Orlińskiego 1 w Czyżynach

Forum os. Orlińskiego Kraków!

Rośnie także budynek Orlińskiego 1, w którym zjadą się tanie mieszkania w Czyżynach dostępne z dopłatą MdM, czyli z programu Mieszkanie dla Młodych. Wydaje się, że wkrótce ta budowa zmieni swój charakter i zaczniemy dostrzegać bardziej smukłe elementy budynku, który jak na razie wygląda dosyć masywnie i ciężko. Ale o tym więcej w dalszej części naszego tekstu.

8 piętro nowej inwestycji Orlińskiego 1 w Krakowie

Jeżeli ktoś czeka na swoje nowe mieszkanie w bloku budowanym przez Budimex pod adresem Orlińskiego 1 w Krakowie, to zapewne interesujące dla takiej osoby będą zdjęcia zamieszczone w tym tekście. Okazuje się, że jeśli spojrzy się na tą budowę od strony osiedla Dywizjonu 303, to tam już widać na górze pierwsze elementy 9 kondygnacji tej inwestycji, to jest jej 8 piętra. A to oznacza, że wkrótce zaczną tam rysować się wieże, czyli smuklejsze części wystające ponad masywny korpus bloku. Miejmy nadzieję, że nadadzą mu nieco lekkości.

Budowa nowej inwestycji mieszkaniowej w Krakowie Czyżynach Orlińskiego 1
Blok Orlińskiego 1 w Krakowie od strony południowej

Zdaje się, że sporo prac trwa także wewnątrz, bowiem tam stawiane są gipsowe ścianki działowe w nowych mieszkaniach. Ciekawe jak będą się one zachowywały do ukończenia budowy, bowiem nad nimi znajdzie się jeszcze sporo pięter i wyleje się wiele ton betonu, a to może oznaczać, że blok i jego konstrukcja będą jeszcze pracowały. No ale to zapewne okaże się za jakiś czas. Cieszy to, że z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej do zobaczenia finalnego efektu prac. Chyba jeśli wszystko będzie prezentowało się podobnie, jak Orlińskiego 4 lub osiedle Avia 4, to efekt powinien być całkiem niezły, a tu może nawet będzie jeszcze lepszy.

Zaawansowanie prac na placu budowy nowych tanich mieszkań w Krakowie na Orlińskiego 1
Strona zachodnia na budowie mieszkań Orlińskiego 1

Jeśli kogoś interesuje więcej fotografii z budowy tej inwestycji (oraz innych okolicznych), to zapraszamy także na nasze forum, gdzie regularnie pojawiają się nowe fotografie. Warto także odwiedzać naszą stronę w serwisie Facebook, gdzie często publikowane są ciekawe informacje dotyczące realizacji tego oraz innych projektów deweloperskich w Czyżynach.

Zostaw komentarz