Orlińskiego 12 – rusza budowa nowych mieszkań

Prace ba placu budowy bloku z tanimi mieszkaniami w Krakowie Orlińskiego 12

Forum osiedla Orlińskiego Kraków!

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce w Czyżynach ruszy kolejna budowa prowadzona przez dewelopera Budimex Nieruchomości. Z tego, co widać na zdjęciach zamieszczonych w tym tekście, wynika że trwają już pierwsze prace na placu, na którym w przyszłości powstanie blok z tanimi mieszkaniami w Krakowie, oznaczony jako Orlińskiego 12 w Krakowie.

Tanie mieszkania w Krakowie Czyżynach – Orlińskiego 12

Podczas ostatniego pobytu w okolicy, w której powstaje osiedle nowe Czyżyny, okazało się, że sporo się zmieniło. Gotowa jest już nie tylko droga przebiegająca pod Orlińskiego 1, ale również ta, która łączy się z ulicą Medweckiego i dochodzi do budowanego osiedla. To właśnie przy niej ma powstać blok mający mieć numer 12. Nie ma go jeszcze co prawda w sprzedaży, ale można domniemywać, że wkrótce do kupienia w Czyżynach będą kolejne tanie mieszkania.

Budowa osiedla Orlińskiego 12 w Krakowie - tanie mieszkania w Czyżynach Budimex
Przygotowania na placu budowy Orlińskiego 12

Budynek będzie się różnił kształtem od innych powstających po sąsiedzku, przedstawia to mapka nowych Czyżyn. Jak na razie w miejscu, w którym staną kiedyś te zabudowania rozpoczęło się ustawianie sprzętu i przygotowywanie placu budowy, ale to niechybnie oznacza, że nowe lokale mieszkaniowe najprawdopodobniej wkrótce trafią do sprzedaży. Ciekawe jakie będą tam ceny nowych mieszkań w Czyżynach i czy będą one dostępne nadal w programie MdM (Mieszkanie dla Młodych). Tak czy inaczej, zapewne będziemy informować na stronie o postępach prac. Warto zajrzeć także na nasze forum oraz polubić stronę na Facebooku, gdzie zwykle pojawia się sporo informacji o projektach deweloperskich realizowanych w Czyżynach.

Zostaw komentarz