Budowa kolejnych pięter os. Avia 5 Czyżyny

Budowa pięter osiedla Avia 5 w Czyżynach

Osiedle Avia – forum mieszkańców!

W Czyżynach powstaje także kolejne osiedle od Budimexu, czyli Avia 5, gdzie w ostatnim czasie znowu sporo się zmieniło. Można to obejrzeć na zdjęciach, które publikujemy w tekście, ale więcej o tym, jak idzie deweloperowi stawianie nowych mieszkań w Czyżynach, w dalszej części niniejszego tekstu.

Budowa 6 piętra osiedla Avia 5 w Czyżynach – zdjęcia

W Krakowie sporo się dzieje w okolicy ulicy Stella-Sawickiego, gdzie deweloper Budimex Nieruchomości realizuje swój wielki projekt, czyli osiedle Orlińskiego oraz osiedle Avia, o którego części tu mowa. Chodzi konkretnie o budynek Avia 5, gdzie stawiane są aktualnie ściany 6 piętra tej nieruchomości, co doskonale widać na zdjęciu zamieszczonym poniżej.

Nowe mieszkania od Budimexu w Krakowie os Avia 5
Budowa osiedla Avia 5 w Krakowie Czyżynach

Widać, że na wyższych kondygnacjach coraz więcej ścian stawia się z pustaków silikatowych, podobnie jak w przypadku innych prowadzonych w okolicy inwestycji przez tą samą firmę. Powyżej pokazana została wystawa budynku wychodząca na gotowy już blok Avia 6 (jedyny gotowy i już zamieszkany). Coraz mniej zostało tam do zbudowania konstrukcji budynku, niedługo zobaczymy już jego ostateczną bryłę.

Avia 5 - nowe osiedle mieszkaniowe w Czyżynach od Budimexu
Budowa 6 piętra osiedla Avia 5 w Czyżynach

Ostatnia fotografia przedstawia powstający blok z nowymi tanimi mieszkaniami widoczny od strony wschodniej. Widać, że wznoszone są tu silikatowe ściany osłonowe, natomiast na 5 piętrze (bo tu zrobione jest nieco mniej) większość konstrukcji jest już również wykonywanych z białych pustaków. Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć więcej o tych budowach prowadzonych w Czyżynach, to w takim razie zapraszamy na nasze forum oraz na stronę na Facebooku, gdzie także pojawia się sporo nowych informacji o prowadzonych pracach.

Zostaw komentarz