Dni otwarte w nowych Czyżynach Budimexu

Nowe tanie mieszkania w Krakowie - nowe Czyżyny

Forum mieszkańców nowych Czyżyn!

Zdaje się, że przyszłych mieszkańców osiedla Avia oraz osiedla Orlińskiego, a także te osoby, które rozważają tam zakup własnego lokalu, czeka w przyszłym tygodniu (7-8 listopada) całkiem miła niespodzianka. A dlaczego? Ponieważ będą mogli zobaczyć jak będą wyglądały ich przyszłe nowe (a do tego też tanie) mieszkania oddawane przez dewelopera po tym, jak skończy je budować.

Dni otwarte w nowych mieszkaniach od Budimexu w Krakowie

Jeśli ktoś będzie chciał zobaczyć, jak prezentują się nowe mieszkania od dewelopera Budimex w budynkach stawianych w Czyżynach, to zdaje się, że za kilka dni będzie miał ku temu okazję, bowiem mają zostać zorganizowane dni otwarte w jednej z nowych, prowadzonych tam inwestycji. Dokładniej chodzi o budynek Avia 4, który został już właściwie ukończony przez dewelopera. Będzie w nim można obejrzeć niektóre nowe mieszkania, a z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że tak samo będą wyglądały te, które otrzymają przyszli mieszkańcy innych budynków, warto więc się tym zainteresować.

Budimex organizuje dni otwarte w Czyżynach
Dni otwarte w nowych Czyżynach Budimexu

Do tego z myślą o przyszłych klientach firmy Budimex przygotowano promocję, jak widać powyżej. Wygląda na to, że w tym przypadku koszt umowy deweloperskiej dla klienta został zredukowany do zera, czyli jest to niemała oszczędność, bowiem standardowo za jej podpisanie płaci się około 500 złotych, a więc jest to jakaś korzyść. Skorzystać też będzie można z konsultacji z doradcą kredytowym, ale to jest dostępne w biurach Budimexu standardowo, więc trudno tu mówić o okazji. Będzie także można obejrzeć niektóre mieszkania w Avii 4, czyli jeśli ktoś będzie miał ochotę, to sam oceni jakość ich wykonania oraz wygląd części wspólnych. Ciekawe jaką oferta została jeszcze Budimexowi w Czyżynach, czy można tam jeszcze kupić tanie i funkcjonalne mieszkania w Krakowie, czy to już tylko mocno przebrane resztki. Zapewne porozmawiam o tym na naszym forum, na które zapraszamy.

Zostaw komentarz