Budowa nowego osiedla Avia 3 w Czyżynach

Budimex Nieruchomości stawia nowy blok w Czyżynach - Avia 3

Forum osób mieszkających na os. Avia!

Dawno nie pisaliśmy o tym, co dzieje się na budowie osiedla Avia 3 w Czyżynach, a tam również Budimex coraz więcej pracy ma już za sobą, co doskonale widać na zdjęciach, którymi ilustrujemy niniejszy wpis. Budynek zmienia się w szybkim tempie, ale o tym więcej w dalszej części tekstu, do którego lektury zachęcamy.

I piętro na os. Avia 3 od Budimexu w Czyżynach

Jak widać na fotografii, która została umieszczona na samej górze, deweloper Budimex uwinął się już z pierwszym piętrem, przynajmniej od strony sąsiedniego bloku, czyli osiedla Avia 4 – tj. tego, w którym mieszkańcy ostatnio odbierali swoje nowe mieszkania, o czym szeroka dyskusja wciąż toczy się na naszym forum. Co więcej, zdaje się, że na budowie są też już prowadzone roboty na piętrze drugim, sądząc po barierkach i wystających ponad płytę zbrojeniach.

Deweloper stawia nowe tanie mieszkania na Avii 3
Budowa tanich mieszkań od Budimexu w Krakowie

Nieco mniej zaawansowane są te prace od strony północno-wschodniej, gdzie wciąż zbrojone i zalewane są są kolejne ściany drugiej kondygnacji naziemnej, a do wykonania płyty zostało jeszcze chyba dużo czasu. Widać tu także charakterystyczne betonowe elementy, które układają się we wzór przypominający napis AVIA. Przy samym placu budowy widać również pręty służące do zbrojeń oraz zbiornik, przy pomocy którego żuraw przenosi beton w dowolny punkt budowy.

Osiedle Avia 3 w budowie - pierwsze piętro
Budowa Avii 3 od strony ul. Orlińskiego

Wystawa północno-zachodnia, to znów widok na wykonane już niemal pierwsze piętro. Chyba tu dopiero ostatnio została wykonana nad nim płyta stropowa lub tak się stanie w najbliższych dniach, bowiem nadal widoczne są tam deskowania.

Jeśli interesuje Was ta lub inna budowa prowadzona przez Budimex albo innego dewelopera w Czyżynach, to zapraszamy na nasze forum, gdzie toczy się wiele interesujących dyskusji na temat nowych tanich mieszkań w Krakowie od Budimexu. Zachęcamy także do śledzenia naszej witryny w serwisie Facebook.

Zostaw komentarz