Budowa Orlińskiego 12 – nowe mieszkania w Krakowie Czyżynach

Deweloper Budimex Nieruchomości stawia inwestycję Orlińskiego 12 w Krakowie

Osiedle Orlińskiego – Forum Mieszkańców!

Kilka razy już zdarzyło się nam słyszeć o planowaniu nowej inwestycji w Czyżynach, czyli Orlińskiego 12, tymczasem budowa tego bloku rozpoczęła się już na dobre, a to doskonale widać na zdjęciach zamieszczonych w tekście. Warto też pamiętać o tym, że mieszkania w tym nowym budynku jeszcze nie trafiły do sprzedaży, więc jeśli ktoś chciałby znaleźć dla siebie jakiś ciekawy lokal, to warto żeby czujnie czekał na jej start.

Wykop pod nowy blok Orlińskiego 12 w Czyżynach

Ta inwestycja powstaje nieco na uboczu osiedla Orlińskiego oraz osiedla Avia, bowiem od południowej strony całego projektu Nowe Czyżyny, będzie wąska i podłużna, a większość elewacji będzie miała wystawę wschodnią lub zachodnią – można ją zobaczyć na mapie Nowych Czyżyn, którą tu kiedyś zamieszczaliśmy. Powstanie ona również w pobliżu jeszcze jednej atrakcji tej okolicy, czyli starego hangaru w Czyżynach, w którym być może powstanie w przyszłości filia Muzeum Inżynierii Miejskiej – te plany są już mocno zaawansowane.

Nowe tanie mieszkania w Krakowie Czyżynach na Orlińskiego 12
Plac budowy nowej inwestycji Orlińskiego 12 Kraków

A prace aktualnie toczą się na poziomie garażu podziemnego – widać, że jego boki wykopu zostały wzmocnione specjalnymi palami. Na jego dnie można jeszcze dostrzec koparkę, ale na zdjęciu powyżej można także zobaczyć stalowe pręty przeznaczone do konstruowania zbrojeń. Ciekawe kiedy ta inwestycja wyłoni się ponad poziom gruntu, ale wydaje się, ze już teraz nie powinno to zająć dużo czasu, bowiem Budimex ma niezłe tempo, jeśli chodzi o prowadzenie prac.

Tablica z informacjami na temat budowy Osiedla Orlińskiego 12
Tablica informacyjna inwestycji Orlińskiego 12

A tu jeszcze tablica informacyjna, z której można dowiedzieć się więcej o tym projekcie, jeśli ktoś jest nim zainteresowany. Zapraszamy również na nasze forum, gdzie toczą się dyskusje o tej oraz innych inwestycjach wznoszonych przez Budimex, LC Corp, a także innych deweloperów w tej okolicy. Warto także polubić naszą stronę na Facebooku, gdzie także pojawia się sporo wiadomości o tym, co dzieje się w Czyżynach.

Zostaw komentarz