Dni otwarte Budimexu na osiedlu Orlińskiego Kraków

Dni otwarte Budimex Kraków na os. Orlińskiego w Czyżynach

Forum mieszkańców nowych Czyżyn!

Jeśli ktoś chciałby móc obejrzeć nowe tanie mieszkania w Krakowie Czyżynach budowane przez Budimex w ramach osiedla Orlińskiego, to będzie miał w najbliższy weekend ku temu pierwszą oficjalną okazję. Deweloper organizuje bowiem dni otwarte w swojej co dopiero ukończonej inwestycji Orlińskiego 4, którą można zobaczyć na zdjęciu poniżej.

Oglądanie nowych mieszkań w Krakowie od Budimexu w Czyżynach

Co prawda mogliśmy już obejrzeć, jak prezentują się nowe mieszkania w Czyżynach od Budimexu, kiedy organizowane były dni otwarte na osiedlu Avia 4, to jednak zbliżająca się impreza będzie się nieco różniła. Tym razem bowiem chętni będą mogli obejrzeć lokale powstające w ramach osiedla Orlińskiego, które w przeciwieństwie do Avii nie ma być ogrodzone, a także w którym ceny metra kwadratowego były zwykle o kilkaset złotych niższe – wiele osób zastanawiało się jak to wpłynie na standard wykończenia, a teraz będziemy się mogli o tym oficjalnie przekonać.

Nowa inwestycja Orlińskiego 4 w Czyżynach i dni otwarte
Blok, w którym będzie można obejrzeć mieszkania

Impreza ma się odbywać 19 i 20 marca w godzinach od 10 do 16, a chodzi o ten blok, który można zobaczyć na zdjęciu powyżej – dobrze widoczny od strony ulicy Stella-Sawickiego. Zapewne deweloper Budimex udostępni oglądającym przynajmniej kilka mieszkań, a pracowników firmy będzie można o wszystko dokładnie wypytać. Choć prawdopodobnie w tym bloku nowego lokalu nie będzie można już kupić, bowiem wydaje się, że wszystkie mieszkania w nim już dawno zostały sprzedane klientom.

Plan rozkładu budynków na osiedlu nowe Czyżyny od Budimexu w Krakowie
Plan osiedla nowe Czyżyny w Krakowie: Avia i Orlińskiego

Warto pamiętać o tym, że udostępniony blok jest już w ostatecznej formie i właśnie takie mieszkania, jak będzie można obejrzeć, deweloper zacznie oddawać kupującym podczas umówionych już odbiorów technicznych mających startować po tym weekendzie. Od kilku dni toczy się na ten temat dyskusja na forum, więc wszyscy zainteresowani mogą się z jej treścią zapoznać – zapraszamy! Polecamy także naszą stronę na Facebooku, gdzie także pojawia się sporo ciekawych informacji o prowadzonych przez różnych deweloperów projektach w Czyżynach. Zapewne pojawią się tam również relacje opisywanych tu dni otwartych organizowanych przez dewelopera.

Zostaw komentarz