Budowa Orlińskiego 6 – wykop gotowy

Avia - Orlińskiego 6 - budowa bloku przez Budimex

Odwiedź forum mieszkańców Orlińskiego 6!

Jeśli są tu osoby, które kupiły lub zamierzają kupić mieszkanie w Budynku przy Orlińskiego 6 w Czyżynach, to na pewno poniższy wpis powinien je zainteresować. Odwiedziliśmy bowiem ostatnio plac budowy tego budynku i sporo się tam zmieniło, okazało się, że Budimex nie marnuje czasu – ruszył już z budową tej inwestycji, co można zobaczyć na naszych zdjęciach wykonanych podczas ostatniego spaceru.

Budimex kończy wykop pod Orlińskiego 6

Kiedy ostatnio wybraliśmy się tam obejrzeć postępy pracy przy inwestycji Budimexu przy Orlińskiego 6, naszym oczom ukazały się spore zmiany. Jedną z nich było to, że niemal zakończone zostało tworzenie wykopu pod ten budynek, co widać na powyższym zdjęciu. Kiedy byliśmy tam wcześniej, to teren został dopiero co ogrodzony. Na płocie niedawno pojawiła się również widoczna poniżej tablica informacyjna.

Budimex buduje osiedle Avia Orlińskiego 6
Tablica informacyjna dla Orlińskiego 6

Umieszczono na niej podstawowe informacje dotyczące tej inwestycji. Jest tam między innymi wiadomość o tym, że Orlińskiego 6 to będzie inaczej osiedle Avia 4. Z bardziej interesujących komunikatów na niej umieszczonych warte wspomnienia jest to, że w tym budynku, zapewne na jego najniższej kondygnacji znajdzie się miejsce przeznaczone na usługi, mieszkańcy tego i okolicznych bloków mogą się więc spodziewać tam na przykład sklepu czy salonu fryzjerskiego, a więc czegoś, co wszystkim może się przydać. Ma to tym większe znaczenie, że budynek ten prawdopodobnie nie zostanie ogrodzony, a więc punkty usługowe będą dostępne dla wszystkich. A niżej jeszcze jedna fotografia przedstawiająca stan prac ziemnych na budowie tej inwestycji w Czyżynach.

Avia 4, Orlińskiego 6 - plac budowy osiedla
Wykop na budowie osiedla Avia 4 w Czyżynach

Widać, że tutaj „dziura”, choć nadal jeszcze nie całkiem skończona, to jednak jest bardziej skomplikowana, niż ta wykopana wcześniej pod Orlińskiego 4 lub budynek Avia 2, ale też ten blok będzie miał formę bardziej specyficzną. Inwestor zaplanował dla niego kształt podkowy i będzie w nim znacznie więcej mieszkań niż w budowanych do tej pory domach. Jeżeli ktoś miałby ochotę, żeby obejrzeć jeszcze więcej zdjęć z tej budowy, to najlepiej niech odwiedzi naszą stronę na Facebooku, ponieważ wkrótce je tam opublikujemy.

Zostaw komentarz