Budowa osiedla Avia 3 w Krakowie – wykop

Wykop osiedle Avia 3 w Krakowie Czyżynach - tanie mieszkania

Forum mieszkańców osiedla Avia!

Pisaliśmy już tutaj o kolejnej inwestycji powstającej w nowych Czyżynach, czyli osiedlu Avia 3. Jeszcze niedawno trwały prace przy grodzeniu terenu, na którym ma rozpocząć się budowa tego bloku i pojawiały się tam pierwsze koparki, a dzisiaj miejsce prowadzenia robót wygląda już zupełnie inaczej, o czym więcej napiszemy jednak poniżej.

Wykop pod inwestycję mieszkaniową Avia 3 prawie gotowy

Niewielka „dziura w ziemi”, z którą mieliśmy tam do czynienia jeszcze niedawno dzisiaj wygląda już zupełnie inaczej. W zasadzie wykop pod blok jest już niemal gotowy, co doskonale widać na zdjęciu poniżej. Co prawda na jego dnie nadal znajduje się duża koparka, która ma jeszcze trochę ziemi do wybrania, ale widać, że większość robót już wykonano. Prawdopodobnie kwestią najbliższych tygodni jest rozpoczęcie stabilizowania gruntu pod tą budowę oraz układanie pierwszych zbrojeń.

Avia 3 - na miejscu tego wykopu powstaną tanie mieszkania w Krakowie
Wykop pod nowe mieszkania w Krakowie Czyżynach

Co ciekawe, podczas wykonywania tych fotografii, po dnie wykopu, o którym mowa, kicał sobie zając, najwyraźniej niezbyt przejmował się obecnością ludzi w pobliżu. W jesieni widziano tam także lisa, wychodzi więc na to, że w okolicy zamieszkuje sporo dzikich zwierząt.

Na powyższych zdjęciach widać, że budowa ruszyła już na dobre, w zasadzie to dobra informacja dla wszystkich, a nie tylko dla nabywców nowych mieszkań w Krakowie właśnie w tej inwestycji. Również inne osoby, które mają zamiar zamieszkać w tej okolicy czy to na osiedlu Orlińskiego czy to na Avii powinny cieszyć się z szybkich postępów prac na budowach w okolicy, bowiem rychłe zakończenie wszystkich budów spowoduje, że znikną związane z nimi uciążliwości. Z drugiej strony Budimex pewnie chciałby również jak najszybciej sprzedać tam najlepiej wszystkie mieszkania, zanim ludzie zorientują się, że są problemy z parkingami, bloków jest dużo i są rozmieszczone całkiem blisko siebie. Choć oczywiście większość klientów zapewne zdaje sobie z tego sprawę.

Zostaw komentarz