Centralna Park Kraków – LC Corp stawia III piętro

Osiedle Centralna Park Kraków w Czyżynach - budowa pięter

Forum Osiedla Centralna Park Kraków

Kolejne miejsce w Krakowie Czyżynach, w którym powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa, to oczywiście okolice ulicy Centralnej i projekt prowadzony przez dewelopera LC Corp, czyli Centralna Park. Pierwszy budynek, w którym znajdą się niedrogie mieszkania położone w niezłej lokalizacji w naszym mieście, a który jeszcze do niedawna był tylko w fazie planów, dzisiaj zyskuje już kolejne piętra, o czym więcej można dowiedzieć się poniżej.

Deweloper LC Corp prowadzi budowę inwestycji Centralna Park

Tam gdzie jeszcze niedawno znajdowały się rozległe pola i pusta przestrzeń, dzisiaj rośnie już kolejne piętro projektu Centralna Park Kraków. Zdjęcie poniżej dobrze pokazuje zbrojenia znajdujące się na drugim piętrze budowy od strony północno-zachodniej. Zapewne wkrótce zostaną one obłożone deskowaniem i zalane betonem. Wygląda na to, że budowa idzie bardzo sprawnie, czemu chyba pomogła dosyć łagodna zima, która niemal przez cały czas umożliwiała prowadzenie robót budowlanych.

Deweloper LC Corp stawia zbrojenia pod ściany II piętra
Zbrojenia pod ściany II piętra inwestycji Centralna Park

Jeszcze więcej widać od strony południowej tej nowej inwestycji, co ilustruje fotografia zamieszczona poniżej, tam w środkowej części zdjęcia można zobaczyć, że w deskowaniu znajdują się już pierwsze ściany trzeciego piętra. To znaczy, że prawdopodobnie kwestią tylko najbliższych tygodni będzie powstanie trzeciej kondygnacji naziemnej. LC Corp na tej budowie poza betonem, do stawiania ścian nośnych i osłonowych stosuje tu pustaki ceramiczne, które są całkiem dobrym i zdrowym materiałem budowlanym, co powinno cieszyć przyszłych mieszkańców.

Tanie mieszkania w Krakowie Czyżynach przy ul. Centralnej w Krakowie
Stawianie inwestycji z tanimi mieszkaniami Centralna Park

Ciekawe jakim przemianom będzie w najbliższych latach podlegała okolica, w której powstaje Centralna Park, ale wydaje się, że będzie się tam stawiało coraz więcej osiedli mieszkaniowych oraz inwestycji komercyjnych, ze względu na niezłe umiejscowienie. Obok już znajduje się centrum wystawiennicze EXPO Kraków, niedaleko ma wyrosnąć centrum biurowe Galicyjska itd. To dobre informacje, bowiem jeśli w okolicy znajdują się miejsca pracy, to zazwyczaj podnosi to także wartość mieszkań oraz możliwości ich późniejszej odsprzedaży czy wynajmu

A jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć czegoś więcej o tym oraz innych projektach mieszkaniowych prowadzonych w Czyżynach, to w takim razie zapraszamy na nasze forum, na którym można znaleźć znacznie więcej inwestycji na ich temat.

Zostaw komentarz