Zabrudzona elewacja nowego bloku Orlińskiego 4

Elewacja nowego bloku w Czyżynach Orlińskiego 4 z zabrudzeniami

Osiedle Orlińskiego – forum!

Prace przy budowie nowej inwestycji Orlińskiego 4 w Czyżynach od Budimexu w zasadzie dobiegły już końca i przyszli mieszkańcy wkrótce zaczną oczekiwać telefonu od przedstawicieli dewelopera, aby móc umówić się na odbiór techniczny swoich wyczekiwanych grubo ponad rok nowych mieszkań. Tymczasem ujawniają się pierwsze problemy związane z blokiem, a właściwie jego estetycznym wyglądem, których chyba będzie trudny do utrzymania, ale o tym więcej poniżej.

Brudna biała elewacja na dolnych balkonach budynku na Orlińskiego

Elewacja została już co prawda ukończona jakiś czas temu, jednak dopiero po ostatnich deszczach ujawniły się mankamenty takiego wyglądu bloku. Obejrzyjcie sobie dokładnie poniższe zdjęcie. Dobrze widać na nim, że obudowy balkonów na parterze, niemal do 1/3 wysokości są nie białe, ale brązowe. Trudno powiedzieć czy to się da normalnie zmyć, ale wygląda to mało estetycznie, tym bardziej, że blok ledwo co został ukończony. Być może w przyszłości, kiedy wyrośnie pod balkonami trawa i nie będzie pod nimi już błota, elewacja przestanie być tak podatna na zabrudzenia, ale obecnie wygląda to kiepsko.

Zabrudzona elewacja na balkonach bloku Orlińskiego 4
Zabrudzenia na dolnych balkonach bloku Orlińskiego 4

Prawdopodobnie za jakiś czas cały blok dookoła będzie wyglądał podobnie do takiej wysokości, co chyba nie wróży najlepiej jego przyszłemu wyglądowi. Pytanie jest teraz takie, czy to jest jeszcze problem Budimexu, czy już tylko przyszłych mieszkańców? Ciekawe czy mieszkania będą oddawane nabywcom z takimi zabrudzonymi balkonami.

Zapraszamy również do dyskusji na forum, gdzie omawiane są zagadnienia związane z powstającymi w Czyżynach osiedlami mieszkaniowymi. Warto polubić także naszą stronę na Facebooku, gdzie regularnie pojawiają się nowe informacje o tym, co dzieje się na budowach w tej okolicy.

Zostaw komentarz