Dni otwarte dewelopera Budimex w Krakowie

Budynek Avia 2 i dni otwarte Budimexu w Czyżynach

Forum mieszkańców Czyżyn w Krakowie!

Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się jak wyglądają gotowe inwestycje dewelopera Budimex w Czyżynach, to wkrótce będzie miał ku temu doskonałą okazję, bowiem już w najbliższy weekend, tj. 17-18 września odbędą się dni otwarte na osiedlu Avia. Ostatnio w marcu wszyscy chętni mogli wybrać się na dni otwarte osiedla Orlińskiego, a już „za chwilę” obejrzeć będzie można od środka także sąsiednie osiedle o nieco wyższym standardzie.

Dni otwarte dewelopera na osiedlu Avia w Krakowie Czyżynach

Nieoficjalnie wiadomo, że udostępnionych zainteresowanym zostanie kilka gotowych już mieszkań w budynku Avia 2, a obejrzeć będzie je można w sobotę i niedzielę w godzinach od 10 do 16. Wygląda też na to, że deweloper Budimex będzie się także chciał pochwalić tym, jak urządzony jest obszerny plac zabaw na osiedlu Avia, który stanowi teren rekreacyjny przeznaczony dla jego mieszkańców, a który na pewno ułatwia sprzedaż mieszkań w Krakowie w tym projekcie. Choć jeśli informacje o tym, jaki budynek będzie udostępniony, potwierdzą się, to poniższa grafika będzie pewnym wprowadzeniem w błąd, bowiem z jednej strony odnosi się do bloku Orlińskiego 9, a z drugiej do wspomnianego terenu rekreacyjnego… Tyle, że nie będzie on przecież niedostępny dla mieszkańców innych osiedli niż Avia, więc coś się tu nie zgadza.

Budimex dni otwarte w nowych inwestycjach w Krakowie Czyżynach
Dni otwarte w inwestycjach Budimexu w Czyżynach

Co prawda przez to, że blok Avia 4 jest już sporo czasu zamieszkany, wiemy jak wykończone są części wspólne w nowych mieszkaniach na tym osiedlu, a także w jakim standardzie oddawane były tam lokale – tu prawdopodobnie będzie podobnie. Novum jest jednak to, że pierwszy raz każdy chętny będzie miał możliwość odwiedzenia pierwszego gotowego budynku z dwiema wieżami, których Budimex zaplanował w Czyżynach aż pięć. Zapewne sporo osób liczy także na to, że uda się zobaczyć jakiś lokal położony na wyższym piętrze i ocenić przy tej okazji jak prezentuje się z tej perspektywy panorama Krakowa.

Osiedle Avia 2 w Krakowie Czyżynach od Budimexu
Inwestycja Avia 2 Budimexu w Krakowie Czyżynach

O ile mamy tu nieco wątpliwości, to już w bardzo bliskiej przyszłości na pewno wszystko się wyjaśni. Ciekawe czy Budimex przygotuje także jakieś promocje dla nowych klientów, bowiem sprzedaż już chyba nie idzie tak dobrze, jak na początku, o czym świadczy choćby prowadzona jakiś czas temu przez dewelopera akcja Umowa deweloperska gratis, być może warto rozmawiając o kupnie mieszkania do tego wrócić, a może ogólnie firma stała się bardziej otwarta na negocjacje – na pewno dobrze to sprawdzić. Więcej o dniach otwartych Budimexu w Czyżynach można dowiedzieć się z naszego forum, warto także śledzić stronę NoweCzyzyny.com na Facebooku.

Zostaw komentarz