Elewacja budynku Avia 4 od strony zachodniej i balkony

Budimex Nieruchomości kończy elewację na osiedlu Avia 4

Forum osiedla Avia!

Pokazywaliśmy już tutaj zdjęcia elewacji osiedla Avia 4 od strony wschodniej, północnej i południowej. Zdaje się, że za kilka-kilkanaście dni będziemy mogli zobaczyć również jak ostatecznie będzie wyglądał ten budynek widziany od zachodu, właściwie to już mniej więcej wiadomo, jaki będzie on miał wygląd.

Biała elewacja osiedla Avia 4 od zachodu

Co prawda nadal jest tam rusztowanie, ale wszystko wskazuje na to, że w bardzo bliskiej przyszłości zostanie ono zdjęcie i będziemy mogli zobaczyć, jak finalnie będzie wyglądał ten blok. A zapowiada się, że będzie równie dobrze, jak od strony wschodniej, bowiem sporo widać już przez siatki zabezpieczające. Dosyć łatwo przez nie dostrzec, że elewacja będzie również tu miała kolor biały z czarnymi elementami, czyli całość będzie wyglądała podobnie elegancko, jak druga strona budynku.

Czarno biała elewacja osiedla Avia 4 w Czyżynach
Spod rusztowania widoczna elewacja os. Avia 4

Ale intensywne prace trwają także po od wschodu, gdzie montowane są czarne, ażurowe poręcze balkonów, co widać na fotografii umieszczonej poniżej. Po skończeniu tego etapu robót, będzie można już zobaczyć, jak będzie wyglądał budynek ukończony. Na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że wszystko tu zostało zupełnie nieźle dobrane i pozostaje tylko mieć nadzieję, że podobnie będą wyglądały pozostałe budynki w nowych Czyżynach.

Ażurowe poręcze balkonów na osiedlu Avia 4 w Czyżynach
Montowanie poręczy balkonów na os. Avia 4

Czekamy z niecierpliwością, aż zdjęta zostanie ostatnia część rusztowania z tego bloku, zamontowane zostaną wszystkie balkony i będzie można zobaczyć całość. A gdyby ktoś chciał zobaczyć więcej zdjęć z powstawania tej oraz sąsiedniej inwestycji Budimexu i innych deweloperów w tej okolicy, to zapraszamy na naszą stronę w portalu Facebook, gdzie są one regularnie publikowane. Warto również wziąć udział w dyskusji na forum nowych Czyżyn.

Aktualizacja: Cała elewacja budynku Avia 4 jest gotowa

Najwidoczniej w trakcie pisania tego tekstu pracownicy zatrudnieni przez Budimex (lub podwykonawców tej firmy) zdjęli rusztowanie z ostatniej, czyli z zachodniej strony budynku Avia 4. W związku z tym wygląda na to, że cała elewacja została już ukończona i dokładnie wiemy już, jakie kolory będzie miał oddawany wkrótce mieszkańcom blok.

Budimex Avia 4 w Czyżynach - gotowa elewacja
Ukończona elewacja osiedla Avia 4 od zachodu

Podobnie jak od wschodu, budynek będzie tu miał kolor biały z czarnymi wstawkami, więc będzie dosyć elegancko i nowocześnie. Niestety powyższe zdjęcie zostało wykonane w nocy, przez co nie widać dokładnie szczegółów. Warto zwrócić uwagę na to, że podłużny pas w górnej części budowli będzie miał kolor pomarańczowy, co ładnie przełamuje czerń i biel. Pozostaje tu jeszcze pytania, o to jak w krakowskim, dosyć mocno zapylonym powietrzu sprawdzi się kolor biały i jak długo taki pozostanie, ale to zapewne pokażą najbliższe lata. Wkrótce postaramy się także dodać zdjęcia wykonane w świetle dziennym, które powinny dać nieco lepszy obraz całości.

Zostaw komentarz