III piętro inwestycji Orlińskiego 4 w Czyżynach

Trzecie piętro inwestycji na Orlińskiego 4 w Czyżynach

Forum Orlińskiego Budimexu!

Minęło zaledwie kilka dni od czasu, kiedy relacjonowaliśmy budowę trzeciej kondygnacji budynku na Orlińskiego 4, tymczasem zaszło tam już sporo istotnych zmian, które nieco przybliżymy w tym tekście. Najkrócej mówiąc, Budimex rozpoczął na tej inwestycji w Czyżynach budowę kolejnego piętra we wznoszonym bloku.

Budimex rozpoczął trzecie piętro bloku na Orlińskiego 4

Świetnie widać to na umieszczonej poniżej fotografii prezentującej stan prac na tej budowie widziany od strony południowej. Widać, że po Avii II poziom zaawansowania tej inwestycji jest najdalej posunięty, choć do etapu wykańczania elewacji jest tu jeszcze bardzo daleko. Zaczęło jednak powstawać na tej budowie już kolejne – III piętro, o czym świadczy pokazane tu deskowanie ściany oraz filaru nieco dalej – te elementy zostały już zalane betonem. Kiedy zostanie ono zakończone, do zbudowania pozostaną jeszcze 4 kondygnacje, czyli drugie tyle, ile już wzniesiono nad poziomem gruntu.

Kolejne piętro budowanej inwestycji na Orlińskiego 4
Ściana III piętra w budynku Orlińskiego 4

Także w dole powstającego bloku, sporo się dzieje od tej strony, bowiem tam właśnie znajdzie się w przyszłości wjazd do garażu podziemnego. Jego ściany zostały już wybetonowane, co dokładniej będzie można zobaczyć na zdjęciach z tej inwestycji opublikowanych przez nas już wkrótce na Facebooku. Poniżej budowany blok oglądany od strony wschodniej, także tu dostrzec można powstawanie nowego piętra po lewej stronie, a także gotowe już zbrojenia pod jego kolejne elementy. Z tej perspektywy wszystko wygląda bardzo poprawnie i pozwala z optymizmem patrzyć w przyszłość nabywcom nowych mieszkań w tej inwestycji w Czyżynach.

Orlińskiego 4 - budowa kolejnych pięter od strony osiedla Avia
Budowa Orlińskiego 4 od strony wschodniej

Natomiast w przodzie tej grafiki widać jeszcze jedną prowadzoną tam przez Budimex Nieruchomości budowę, czyli Orlińskiego 6 – jeszcze jeden blok, który prawdopodobnie w najbliższych tygodniach wyjdzie już spod ziemi, ponieważ dostrzec tu można, że część ścian poziomu -1 jest już wybetonowana. Co prawda za jakiś czas z takiej perspektywy nie da się już tak dobrze zobaczyć opisywanego tu budynku, bowiem zasłonią go ściany tego powstającego obok. Jednakże mieszkańcy Orlińskiego 4 nie powinni z tej racji narzekać, bowiem im szybciej skończą się prace przy sąsiedniej inwestycji, tym wcześniej minął dla nich różnego rodzaju związane z tym uciążliwości i będzie można spokojnie żyć ciesząc się ciszą, o co w sąsiedztwie trwającej budowy trudno.

Zostaw komentarz