Instalacje w nowych mieszkaniach od Budimexu – Avia

Nowe instalacje w tanich mieszkaniach od Budimexu

Forum mieszkańców Avii!

Zamieściliśmy już kilka tekstów na temat wykańczanej inwestycji Avia 4 w Czyżynach oraz tego, jak to wszystko wygląda od środka, ale to jeszcze nie koniec, bowiem można tam zobaczyć wiele innych, interesujących rzeczy, czyli np. instalacje. Jest to o tyle istotne, że z dużym prawdopodobieństwem, podobnych rozwiązań mogą spodziewać się inne osoby kupujące nowe mieszkania od Budimexu w Czyżynach, w rejonie pasa startowego dawnego lotniska. A więcej szczegółów poniżej.

Instalacja wod-kan oraz teleinformatyczna w nowym mieszkaniu

Na pierwszym zdjęciu umieszczonym nad tekstem, widać instalacje wodną w nowym mieszkaniu znajdującym się w bloku, który właśnie kończy budować Budimex w Czyżynach. Ze ściany wyprowadzone są dwie rurki, zapewne z czerwonej popłynie kiedyś ciepła woda, natomiast z niebieskiej zimna. Prawdopodobnie w tym miejscu przewidziana została umywalka lub zlewozmywak (ewentualnie wanna/prysznic). Dokładniej o planach instalacji w mieszkaniu pisaliśmy tu już kiedyś.

Gniazda elektryczne oraz radiowo telewizyjne w nowym mieszkaniu
Gniazdko elektryczne oraz radiowo-telewizyjne – Avia

Kolejna fotografia przedstawia podwójne gniazdko instalacji elektrycznej oraz dodatkowe gniazdo instalacji tele-informatycznej, w którym znajdują się końcówki umożliwiające podłączenie się to systemu telewizji naziemnej, telewizji satelitarnej oraz radia. Wszystko to wygląda bardzo przyzwoicie, łącznie z tym, że zamontowane zostało bez żadnych śladów widocznych po bokach. Widać tu również, że ściany zostały już także wstępnie pomalowane na biało, czyli zgodnie z tym, co zostało zapowiedziane w materiałach informacyjnych dotyczących tej inwestycji mieszkaniowej Budimexu w Czyżynach. Wygląda na to, że część znajdujących się tam mieszkań jest już niemal gotowa do odbioru przez przyszłych mieszkańców.

Nowe mieszkania od Budimexu - instalacja wodna i kanalizacyjna
Instalacja wodna oraz kanalizacyjna w mieszkaniu

A na końcu jeszcze instalacje wodna i kanalizacyjna w łazience. Zdaje się, że w tym miejscu przewidziano podłączenie pralki – rura z zimną wodą i odpływ kanalizacyjny oraz toalety – również rura z zimną wodą oraz odpływ kanalizacyjny na dole w ścianie. Na zdjęciu widać również fragment grzejnika łazienkowego, bo te także zostały już zamontowane. Są spore, więc w łazienkach powinno być ciepło, a jednocześnie zdaje się, że da się na nich sporo powiesić. Instalacje w nowych mieszkaniach od dewelopera Budimex prezentują się całkiem nieźle, wszystko wygląda na wykonane dosyć starannie, więc mamy nadzieję, że będą dobrze służyły mieszkańcom i nie przysporzy także problemów podczas odbioru.

Wkrótce kolejne teksty prezentujące to, jak wykończona została Avia 4. Warto również zaglądać na forum i stronę na Facebooku, gdzie również regularnie pojawiają się nowe zdjęcia obrazujące postępy na budowie tej oraz innych prowadzonych w okolicy inwestycji.

Zostaw komentarz