Jak Budimex buduje przy Orlińskiego 4

Budimex buduje blok przy Orlińskiego 4

Podyskutuj na forum mieszkańców Orlińskiego!

W ostatnim czasie po raz kolejny udało się nam odwiedzić okolice, w których Budimex stawia nowe inwestycje w Czyżynach. Jak widać na powyższym zdjęciu, żeby przyszli mieszkańcy inwestycji przy Orlińskiego 4 nie musieli oglądać postępów prac przez dziurę w płocie, cześć ogrodzenia z blachy zastąpiono siatką, przez którą każdy może zajrzeć do dziury w ziemi i obejrzeć postępy prac.

Roboty na budowie Orlińskiego 4 – zdjęcia

Jak widać, na poniższym zdjęciu, budowa idzie pełną parą i mimo popołudniowej pory wciąż było na niej wielu pracowników, którzy przygotowywali zbrojenia fundamentów powstającego bloku. Widać, że pracy zostało przy tym jeszcze niemało, ale można już chyba spodziewać się, że coraz szybciej zacznie się tam lać beton i zaczną rosnąć mury przyszłego domu dla kilkuset osób.

Zbrojenia pod budynek przy Orlińskiego 4
Budimex buduje blok przy Orlińskiego 4

Można policzyć, że pracuje przy tym okoliło 20 osób, co wcale nie jest małą ekipą, choć docelowo na całej budowie robotników ma być nawet 80. Bardzo prawdopodobne, że przy takim stanie rzeczy, prace będą postępowały naprawdę szybko, a na ich zakończenie przy płycie fundamentowej Budimex ma czas do 18 września. Zobaczymy czy do tego czasu uda się zrobić więcej, w tej chwili wydaje się, że jest na to naprawdę duża szansa, skoro na zamknięcie tego etapu deweloper ma jeszcze półtora miesiąca. A poniżej jeszcze fotka z budowy kolejnego budynku przy Orlińskiego powstającego obok.

Miejsce budowy Orlińskiego 6 przez Budimex
Tu powstanie budynek Orlińskiego 6

Pomimo tego, że mieszkania w budynku przy Orlińskiego 6 zaczęto już sprzedawać, widać że na tym placu budowy, jak na razie niewiele się dzieje, choć teren jest już częściowo ogrodzony. Prawdopodobnie więcej zacznie się tam dziać, kiedy fachowcy od robienia wykopów skończą swoją pracę w innych miejscach, czyli na przykład na osiedlu Avia. Zapraszamy również na naszą stronę na Facebooku, gdzie zwykle można znaleźć więcej zdjęć.

Zostaw komentarz