Jak złożyć wniosek do Budżetu Obywatelskiego – spotkanie w Czyżynach

Budżet obywatelski miasta Krakowa 2018

Forum mieszkańców Czyżyn

Większość osób zapewne dobrze kojarzy już krakowski budżet obywatelski, o którym w naszej dzielnicy było głośno, kiedy jednym ze zwycięskich projektów miejskich został nowy park w Czyżynach, który ma powstać wzdłuż ul. Izydora Stella-Sawickiego. W tym roku jest szansa na kolejne zmiany w okolicy, w której mieszkamy, trwa bowiem nabór do tegorocznej edycji tego plebiscytu. Tylko do końca marca można składać projekty, które najpierw zostaną poddane weryfikacji, a jeśli przejdą ją pozytywnie, będzie na nie można zagłosować w wyznaczonym terminie.

Spotkanie informacyjne w sprawie budżetu obywatelskiego

Jeżeli ktoś ma pomysł na to, co można w naszej dzielnicy czy w całym mieście ulepszyć, poprawić, zmienić i chce zgłosić taki projekt do Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa 2018, ale jeszcze nie wie, jak to zrobić, to w takim razie koniecznie powinien udać się na spotkanie informacyjne. Odbędzie się ono w Czyżynach, w Klubie 3030 na os. Dywizjonu 303 1 w najbliższy piątek, w godzinach od 17:00 do 20:00, a wszystkie szczegóły na ulotce poniżej.

Spotkanie informacyjne w sprawie budżetu obywatelskiego w Krakowie - Czyżynach

Jeżeli chcecie mieć wpływ na to, jak wygląda nasze otoczenie, jeżeli chcecie zmieniać swoje miasto i swoją dzielnicę na lepsze, zawalczcie o pieniądze na realizację pomysłów. A może chcielibyście zorganizować jakieś wydarzenie lub imprezę? Również takie wnioski można składać. O wszystkie szczegóły będzie można zapytać na spotkaniu, dlatego warto się na nie wybrać. Będzie to również świetna okazja do tego, aby zebrać podpisy na listach poparcia projektów, które macie już przygotowane. Przyjdźcie!

Zostaw komentarz