Kino samochodowe na urodziny Tauron Areny Kraków – zapisy

Tauron Arena Kraków - hala widowiskowo-sportowa w Czyżynach

Forum mieszkańców Czyżyn

Ależ ten czas szybko mija, okazuje się, że Tauron Arena Kraków służy nam już 3 lata i w najbliższych dniach będziemy mogli świętować tą rocznicę. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla tych, którzy chcieliby w obchodach wziąć udział, a coś dla siebie powinni znaleźć zarówno dorośli, jak i dzieci. W ramach imprezy ma odbyć się Off Sport Festiwal (już II edycja), chętni będą mogli halę widowiskową zwiedzić (po wcześniejszym zapisie), a wisienką na torcie będzie kino samochodowe, w ramach którego film będzie można obejrzeć wewnątrz obiektu.

Kino samochodowe w Tauron Arenie – wstęp wolny, po zapisie

Nie jest to pierwsze tego rodzaju wydarzenie w Czyżynach, bowiem wcześniej kino samochodowe pod hangarem przy Stella-Sawickiego, zorganizowane zostało przez Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie i także cieszyło się sporym zainteresowaniem. To w krakowskiej Arenie, odbędzie się natomiast 11 czerwca, a w jego ramach zaplanowano dwa pokazy filmu Mroczny Rycerz – jedna z lepszych części Batmana, o godzinie 15:30 i 19:00. Aby jednak na któryś z nich się dostać, należy się wcześniej zarejestrować, bowiem liczba miejsc jest oczywiście ograniczona. Same zapisy ruszają w środę 31 maja o godzinie 10:00, a rezerwacji można dokonać przez telefon, pod numerem 12 349 11 02.

Planując wybranie się na taki seans, trzeba pamiętać o tym, że wjechać do Tauron Areny Kraków, będzie można jedynie samochodem osobowym, o maksymalnej wysokości 165 cm oraz o tym, że nie może to być pojazd z instalacją LPG. Wjazd będzie odbywał się od strony ul. Lema, brama wjazdowa będzie natomiast zamykana na 15 min przed rozpoczęciem każdego pokazu.

Tauron Arenie Kraków życzymy 100 lat!

Zostaw komentarz