Kończenie konstrukcji bloku Orlińskiego 8 Kraków

Budimex kończy stawianie konstrukcji bloku z tanimi mieszkaniami w Krakowie na Orlińskiego 8

Osiedle Orlińskiego forum!

Ktoś jest zainteresowany tym, jak idą prace na budowie inwestycji Orlińskiego 8 w Krakowie od Budimexu? Jeśli tak, to w tym wpisie można obejrzeć kilka zdjęć ilustrujących to, jak idzie budowa tego nowego bloku w Czyżynach. A jest całkiem nieźle, zdaje się, że wkrótce zakończą się prace przy wznoszeniu konstrukcji.

Strop nad ostatnią kondygnacją bloku z mieszkaniami Orlińskiego 8

Co prawda zdjęcia mają już kilka dni, więc w rzeczywistości prace są nieco bardziej zaawansowane, jednak mniej więcej tak wyglądają postępy na tej budowie. Od strony wschodniej prace są nieco mniej zaawansowane i widać, że brakuje tam jeszcze płyty stropowej nad ostatnią kondygnacją, czyli siódmym piętrem. Ale zapewne wkrótce to się zmieni i ruszą roboty przy wykonywaniu dachu, choć tu siłą rzeczy wielu zdjęć nie da się już zrobić.

Strop nad ostatnią kondygnacją inwestycji mieszkaniowej Orlińskiego 8 w Krakowie
Kończenie stropu nad 7 piętrem Orlińskiego 8

Poniżej można zobaczyć ten blok od strony zachodniej i tu wygląda, jakby budowniczy ścigali tych działających obok, w miejscu, w którym powstaje budynek z nowymi tanimi mieszkaniami w Krakowie czyli Orlińskiego 6 – aktualnie jest on na etapie ocieplania, więc pewnie wkrótce zostanie tam także wykonana elewacja zewnętrzna. Tak czy inaczej, wkrótce możemy się także spodziewać już tego, że deweloper Budimex Nieruchomości skończy wstawiać tam okna, a że już to robi, widać choćby na umieszczonym na dole zdjęciu.

Budimex Nieruchomości stawia tanie mieszkania na Orlińskiego 8 Kraków
Budowa tanich mieszkań w Krakowie na Orlińskiego 8

Wygląda więc na to, że przyszli mieszkańcy, który kupili dla siebie mieszkania na osiedlu Orlińskiego 8 mają powody do zadowolenia, bowiem coraz bardziej zbliża się termin oddania ich bloku, a co więcej, zaczyna on nabierać też już ostatecznych kształtów. Jeśli ktoś chciałby znaleźć więcej informacji na temat tej oraz innych prowadzonych w okolicy budów, warto żeby odwiedził nasze forum oraz polubił stronę na Facebooku, gdzie można znaleźć bardzo dużo informacji o tym, co w budownictwie mieszkaniowym dzieje się w okolicy.

Zostaw komentarz