Kto będzie miał dziurę w ścianie na Orlińskiego?

Ściana z dziurą na budowie Orlińskiego 4 w Czyżynach

Odwiedź forum mieszkających przy Orlińskiego!

Kolejne bloki powstają w Czyżynach w ramach projektu prowadzonego przez Budimex Nieruchomości. Niedawno przyglądaliśmy się tej budowie i naszą uwagę zwróciło kilka szczegółów widocznych pośród betonowych ścian powstającego tam w szybkim tempie bloku.

Dziura w ścianie jednego z mieszkań na Orlińskiego

Jednym z ciekawszych elementów, które udało się nam dostrzec, była dziura na wylot w betonowej ścianie, w której widać elementy zbrojeń. Dokładniej widać ją na grafice poniżej, prawda, że interesująca? Jak myślicie, komu przypadnie ona w mieszkaniu?

Budowa bloku przy ul Orlińskiego 4 w Czyżynach
Dziura w ścianie budynku powstającego w Czyżynach

Zdaje się jednak, że tak naprawdę nie ma się czym przejmować, ponieważ ów ubytek w betonie najprawdopodobniej został przez konstruktorów starannie zaplanowany. Jest niemal pewne, że dziura ta posłuży jako miejsce, w którym do ściany przymocowane zostaną schody, bowiem znajduje się ona w ścianie oddzielającej mieszkanie od klatki schodowej. Ale tak naprawdę przekonamy się o tym już wkrótce, kiedy tylko prace na budowie znów posuną się do przodu.

Budowa bliku przez Budimex w krakowskich Czyżynach
Instalacje w powstającym bloku przy Orlińskiego 4

Powyżej natomiast widać elementy, które zostały zabetonowane w ścianie prawdopodobnie nieco później. Trudno powiedzieć co to jest dokładnie, choć wydaje się, że mogą to być jakieś instalacje. Warto zauważyć, że znajdują się one na ścianie w miejscu, w którym w przyszłości znajdzie się pomieszczenie śmietnika. Zapewne już wkrótce na naszej stronie pojawią się kolejne relacje z budowy nowych mieszkań prowadzonej przez Budimex w Krakowie Czyżynach. Zapraszamy również na Facebooka, gdzie również często pojawiają się relacje z prowadzonych prac.

Zostaw komentarz