Nowa inwestycja od Budimexu Avia 2 z oknami

Wstawianie okien w nowych tanich mieszkaniach w Czyżynach od Budimexu

Forum dla mieszkańców osiedla Avia!

Coraz więcej pracy wykonano już na budowie osiedla Avia 2 w krakowskich Czyżynach. Tam nie tylko, że konstrukcja całości już niemal stoi, ale Budimex prowadzi znacznie więcej robót na tej inwestycji i prawdopodobnie wkrótce będziemy już mogli się domyślać, jak ona będzie wyglądała po ukończeniu,  a przynajmniej jaka będzie jej bryła. Więcej jednak można o tym wszystkim przeczytać w dalszej części tekstu.

Wstawianie okien w mieszkaniach w Krakowie Avia 2

Deweloper Budimex Nieruchomości nieźle radzi sobie na budowie nowego osiedla Avia 2 Krakowie. Powstaje tam już ostatnie – 15 piętro budynku, w którym już niedługo znajdą się tanie i do tego funkcjonalne mieszkania dostępne w programie MdM (Mieszkanie dla Młodych). Cała budowla przybrała już niemal ostateczny kształt, i choć daleko jeszcze do tego, aby zyskała finalną elewację, to jednak już wiemy, jak będzie wyglądał jej przedmiot. Wieże prezentują się nieźle, choć trzeba przyznać, że są również dosyć masywne, zobaczymy czy w przyszłości finalne wykończenie nada im więcej lekkości.

Deweloper Budimex kończy budowę osiedla Avia 2 w krakowskich Czyżynach
Budynek mieszkaniowy Avia 2 w pełnej okazałości

Do tego duża część budowli zyskała już okna, które wydają się dosyć duże, a z tego można wnioskować, że w przyszłości nowe mieszkania będą nieźle doświetlone. Co więcej, w środku budynku stawiane są już także gipsowe ścianki działowe, które będą oddzielały od siebie poszczególne pomieszczenia w lokalach. Wygląda na to, że prace postępują szybko i jest tu wola, aby dotrzymać słowa danego klientom przez firmę deweloperską Budimex.

Okna w inwestycji Avia 2 w Krakowie od Budimexu
Inwestycja mieszkaniowa Avia 2 z oknami

Poniżej natomiast pooglądać można całkiem świeże zdjęcie bloku Avia 2 zrobione od strony północnej. Dobrze widać tu także, że nowe plastikowe okna sięgają tu już do 9 kondygnacji. Do tego da się wyraźnie dostrzec też, od którego piętra beton został zamieniony na bloczki silikatowe. Z pewnością z górnych pięter tego budynku będzie roztaczał się wspaniały widok na Kraków, zwłaszcza na południe, ponieważ tam teren opada w dół, w kierunku Wisły.

Tanie mieszkania w Krakowie Czyżynach - osiedle Avia 2 Budimexu
Mieszkania Avia 2 budowane w Czyżynach przez Budimex

A gdyby ktoś chciał zobaczyć więcej fotografii z tego oraz okolicznych placów budowy, to w tej sytuacji warto zajrzeć na nasze forum oraz stronę nowe Czyżyny, którą prowadzimy w serwisie Facebook. Znajduje się tam sporo zdjęć oraz dodatkowych informacji o projektach prowadzonych przez Budimex w Czyżynach, a także innych deweloperów działających w tej okolicy Krakowa.

Zostaw komentarz