Nowe mieszkania w Krakowie Avia 3 piętro 4

Osiedle Avia 3 - Budimex stawia 4 piętro nowego bloku w Krakowie

Osiedle Avia Forum!

Jeszcze jedna budowa, która powstaje w tamtej okolicy, to osiedle Avia 3, czyli kolejny z bloków mieszczących się w rzędzie przy ulicy Orlińskiego, jednak ten budynek znajdzie się już w ogrodzonej części nowych Czyżyn. Tam prace również idą dosyć szybko i prawdopodobnie pierwszą częścią osiedla, którą zobaczymy jako całość, będzie prawa strona ulicy Orlińskiego (patrząc od strony ul. Stella-Sawickiego), gdzie znajdą się kolejno budynki Orlińskiego 4, Orlińskiego 6, Orlińskiego 8 oraz właśnie Avia 3.

Tanie mieszkania w Czyżynach – osiedle Avia 3 w budowie

Przyszli mieszkańcy, którzy zakupili nowe mieszkania w Krakowie w budynku Avia 3 od Budimexu powinni mieć powody do zadowolenia. Odwiedzając kilka dni temu plac budowy w okolicy nowych Czyżyn, udało się zrobić aktualne zdjęcia prowadzonych tam inwestycji. Wśród nich rosną także budynki na Osiedlu Avia w Krakowie. W bloku, który został oznaczony numerem trzy aktualnie stawiane są ściany czwartego piętra, czyli piątej kondygnacji naziemnej.

Osiedle Avia 3 w Krakowie - powstają nowe tanie mieszkania od Budimexu
Budowa osiedla Avia 3 od strony ul. Orlińskiego

Powyżej widać charakterystyczny dla tych budynków motyw przywodzący na myśl nazwę AVIA. Widać, że prace postępują dosyć szybko, bowiem możemy zobaczyć jeszcze deskowanie pod stropem nad trzecią kondygnacją. Choć oczywiście w tej chwili mróz mógł roboty zwolnić, ale i tak jest całkiem nieźle. Wygląda na to, że po kilku miesiącach od rozpoczęcia tego roku, zostanie ukończone wznoszenie konstrukcji tego bloku z tanimi mieszkaniami w Krakowie Czyżynach.

Osiedle Avia 3 w Czyżynach - Budimex stawia nowe mieszkania w Krakowie Czyżynach
Budimex stawia tanie mieszkania na os. Avia Kraków

Na zdjęciu powyżej jeszcze lepiej widać, jak toczą się prace na tej inwestycji. Budynek, który niedawno był jeszcze dziurą w ziemi, dzisiaj zaczyna nabierać kształtów, w jakich zobaczymy go ostatecznie. Dobrze widać tu także to, że nadal jego większość jest odlewana z betonu, zapewne piętra najwyższe będą, jak w przypadku pozostałych projektów, budowane z białych pustaków silikatowych, o których była tu już niejednokrotnie mowa.

Gdyby ktoś chciał się dowiedzieć czegoś więcej o budowach prowadzonych w tej okolicy przez Budimex oraz innych deweloperów, powinien odwiedzić nasze forum oraz polubić stronę w serwisie Facebook, gdzie pojawia się dużo interesujących informacji na ten temat.

Zostaw komentarz