Orlińskiego 1 – tanie mieszkania w Krakowie w budowie

Zaawansowanie prac przy budowie bloku Orlińskiego 1 w Czyżynach w Krakowie

Forum osiedla Orlińskiego Kraków!

Do przodu postępuje także budowa inwestycji Orlińskiego 1, może nie widać tego każdego dnia, ale nowy blok w Czyżynach konsekwentnie pnie się w górę. Będzie także na tyle duży, że jego stawianie musi sporo trwać, ale coraz mniej czasu pozostało do ukończenia tej budowli, a wkrótce zacznie ona nabierać ostatecznego kształtu.

Nowe mieszkania w Krakowie z MdM od Budimexu na Orlińskiego 1

Stoi już podstawa budynku, czyli pierwszych 7 pięter bloku, a teraz zostało jeszcze tylko dostawić dwie wieże po bokach, które będą miały kilkanaście pięter wysokości. Na pewno potrwa to jeszcze sporo czasu, ale coraz mniej pozostało go do tego, aż poznamy to, jak będzie wyglądał ostatecznie. Ciekawe jak będzie on pasował, do stojącego już budynku oznaczonego jako Orlińskiego 4 znajdującego się po drogiej stronie ulicy oraz Orlińskiego 6, który w tej  chwili jest chyba już ocieplany.

Budowa bloku Orlińskiego 1 w Krakowie Czyżynach
Północno-zachodni róg budynku Orlińskiego 1

Na zdjęciu powyżej widać chyba najlepiej położone mieszkania w tej nowej inwestycji z mieszkaniami z MdM od Budimexu w Czyżynach. Będą one miały wystawę zachodnią, a niektóre będą też skierowane nieco ku południu. Z najwyższych pięter będzie tam na pewno roztaczał się świetny widok na Kraków, także na centrum. Powinno stamtąd być widać wieże krakowskich kościołów czy ratuszową oraz inne wysokie i charakterystyczne dla miasta elementy, takie jak np. Szkieletor.

Blok z tanimi nowymi mieszkaniami w Krakowie Orlińskiego 1
Dziedziniec bloku Orlińskiego 1 w Krakowie

Chyba nieco gorszy widok będą miały z okien i balkonów te osoby, które zdecydowały się kupić nowe mieszkanie od Budimexu w rogu tego budynku. Choć biorąc pod uwagę to, że to storna południowa, to powinny być one nieźle nasłonecznione, choć chyba dominantą w krajobrazie za oknem, będą tam kominy i chłodnie elektrociepłowni w Łęgu.

Zapraszamy też na nasze forum oraz stronę na Facebooku, gdzie często pojawiają się nowe informacje o budowach prowadzonych w Czyżynach przez Budimex oraz innych deweloperów.

Zostaw komentarz