Orlińskiego 1 – nowe mieszkania Kraków – postępy prac

Przebieg prac na inwestycji Orlińskiego 1 Krakowie

Forum kupujących mieszkania na Orlińskiego!

Dużo dzieje się również na budowie inwestycji Orlińskiego 1, gdzie Budimex stawia kolejny z kilkunastopiętrowych bloków zlokalizowanych wzdłuż ulicy Bolesława Orlińskiego w Krakowie. Prace trwają na coraz wyższych piętrach, co doskonale widać na zdjęciach ilustrujących ten tekst, więcej jednak można dowiedzieć się poniżej.

Budowa 2 piętra na inwestycji Budimexu w Czyżynach

O ile na fotografii zamieszczonej na samej górze widać, że na części budowy nie ma jeszcze płyty nad drugim poziomem naziemnym, a nawet nie przygotowano nadal deskowania pod nią, to zupełnie inaczej prezentuje się jednak zaawansowanie robót w części północno-zachodniej powstającej konstrukcji. Wygląda na to, że za jakiś czas przyszli mieszkańcy bloku będą mogli cieszyć się kolejnym wzniesionym przez Budimex piętrem swojego przyszłego domu.

Orlińskiego 1 - Budimex stawia II piętro inwestycji Orlińskiego 1
Stawianie II piętra inwestycji Orlińskiego 1

Tam stan zaawansowania projektu jest znacznie dalej posunięty. Gotowa jest nie tylko płyta nad pierwszym poziomem, ale na grafice widać także, że ułożone są też zbrojenia pod ściany drugiego piętra. Część z nich znajduje się już w deskowaniu, co może oznaczać, że zalano je już betonem, czyli wkrótce je zobaczymy.

Budimex Nieruchomości stawia inwestycję Orlińskiego 1 w Krakowie Czyżynach
Inwestycja Orlińskiego 1 budowa nowego bloku

Sporo widać także na wystawie południowej, tu część ścian trzeciej kondygnacji już stoi. Z tego, co już tam jest, można także wywnioskować jak będą wyglądały zaplanowane na parterze lokale użytkowe, w których w przyszłości znajdą się sklepy oraz inne punkty przydatne dla przyszłych mieszkańców punkty.

Jak zwykle zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusjach na forum oraz do zaglądania na naszą stronę na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczane są nowe informacje o kolejnych zmianach na prowadzonych przez Budimex nowych inwestycjach w tej części Krakowa.

Zostaw komentarz