Orlińskiego 6 – budowa ostatniego piętra bloku

Nowe mieszkania Czyżyny - Budimex stawia ostatnie piętro bloku

Forum osiedla Orlińskiego!

Coraz bliżej już do końca wznoszenia konstrukcji inwestycji Orlińskiego 6 w Czyżynach. Tu do zakończenia najcięższych prac zostały już zapewne najbliższe tygodnie i po tym będziemy znali ostateczny kształt tego budynku. Jednak więcej o tym, co dzieje się na owym placu prowadzenia prac budowlanych można przeczytać w dalszej części niniejszego artykułu.

Nowe mieszkania na Orlińskiego 6 – ostatnie piętro budynku

Nie wiem kiedy ostatnio odwiedziliście rejon budowy osiedla Avia i Orlińskiego w Czyżynach. Nam znów udało się tam wybrać ostatnio i oczywiście cały czas roboty trwają i to całkiem intensywne. Tym razem nieco o jednej z wcześniej zaczętych inwestycji w tym rejonie, i tym samym w proporcjonalnym stopniu jednej z bardziej zaawansowanych, czyli o Orlińskiego 6.

Tanie mieszkania w Krakowie, Budimex stawia ostatnie piętro bloku
Pierwsze prace na ostatnim piętrze Orlińskiego 6

Na fotografii zamieszczonej powyżej widzimy wspomniany blok mieszkalny budowany przez Budimex w Czyżynach sfotografowany od strony północno-zachodniej. Łatwo policzyć, że stoi już 7 kondygnacji naziemnych, a że docelowo ma liczyć ich 8, to doskonale widać, że zakończenie stawiania całości konstrukcji, to już tylko kwestia najbliższych tygodni (a prace na pietrze najwyższym już trwają). Po tym pozostanie jeszcze tylko budowa pozostałych ścian osłonowych, następnie zapewne zostaną wstawione okna w bloku podobnie jak w przypadku Orlińskiego 4.

Budowa mieszkań na Orlińskiego 6 w Krakowie przez Budimex
Budowa Orlińskiego 6 od strony wschodniej

Nieco gorzej wszystko wygląda, jeśli spojrzeć od drugiej strony, czyli od wschodu na powstający blok z nowymi tanimi mieszkaniami. Tu widać, że na 6 piętrze zostało jeszcze sporo do skończenia, jest już co prawda część ścian działowych pomiędzy mieszkaniami oraz zewnętrznych, jednak wydaje się, że na zalanie płyty nad tym poziomem jeszcze chwilę zaczekamy.

Tak czy inaczej widać, że prace przebiegają bardzo sprawnie i przyszli mieszkańcy widzą już znacznie więcej, niż przysłowiową dziurę w ziemi, którą dawno temu kupowali podpisując umowy deweloperskie. Zapraszamy również na nasze forum oraz stronę na Facebooku, gdzie również publikujemy często nowe informacje o tym, co dzieje się na budowach w krakowskich Czyżynach prowadzonych przez Budimex oraz innych deweloperów.

Zostaw komentarz