Orlińskiego 3 – Budimex postawi nowe mieszkania

Nowe tanie mieszkania od Budimexu w Krakowie na Orlińskiego 3

Forum osiedla Orlińskiego w Krakowie!

Tymczasem Budimex nie próżnuje w Czyżynach i zdaje się, że w najbliższym czasie zaczną tam powstawać kolejne tanie mieszkania w Krakowie dostępne z dopłatą MdM. Chodzi o inwestycję oznaczoną w planach jako Orlińskiego 3, czyli z kolejny z wieżowców, które zostały tam zaplanowane przez tego dewelopera. Więcej szczegółów przemawiającym za tym, że wkrótce rozpoczną się prace, można znaleźć poniżej.

Ogrodzony teren powstawania nowej inwestycji Orlińskiego 3

Jeśli ktoś chce się zorientować dokładnie, gdzie ma być zlokalizowany blok mieszczący się pod adresem Orlińskiego 3, to warto zapoznać się z tym, jak wygląda plan osiedla Orlińskiego, który już tu kiedyś zamieściliśmy. Planowana inwestycja powstanie za Orlińskiego 1, patrząc od strony ulicy Stella-Sawickiego. Co prawda nie ma jeszcze oficjalnej informacji płynącej od Budimexu, że rozpoczęła się tam sprzedaż mieszkań, ale wydaje się, że prace nad nimi mogą ruszyć już w najbliższych dniach.

Budowa inwestycji Orlińskiego 3 w Krakowskich Czyżynach Budimex
Plac budowy inwestycji Orlińskiego 3 w Krakowie

A wskazywałyby na to zmiany, które ostatnio zaszły na działce, na której ma ruszyć budowa. W ostatnim czasie zniknęła z niej ogromna hałda ziemi, a cały teren został ogrodzony – zwykle niedługo po tym ruchu, zaczynały się prace ziemne oznaczające początek stawiania kolejnego bloku. Tym bardziej, że na ogrodzonej działce pojawiły się już koparki, co widać na pierwszym oraz drugim zdjęciu ilustrującym ten tekst, wkrótce więc pewnie zacznie powstawać wykop.

Miejsce budowy tanich mieszkań na Orlińskiego 3 w Krakowie Czyżynach
Ogrodzenie wokół miejsca planowanego nowego bloku

W tej sytuacji można przypuszczać, że na dniach ruszą roboty przy budowie przy tworzeniu nowych tanich mieszkań w Krakowie z MdM (Mieszkanie dla Młodych) znajdujących się pod adresem Orlińskiego 3. To dobra informacja chyba dla wszystkich, którzy już kupili w tej okolicy lokale mieszkaniowe, ponieważ im szybciej zaczną się kolejne budowy, tym szybciej zostaną zakończone, a wraz z tym zniknął związane z tym niedogodności. Sam budynek w formie będzie identyczny, jak powstające już osiedle Avia 2, czyli ponad jego 7-piętrowym korpusem, znajdą się dwie dominanty mające 16 pięter (15 jeśli uznać, że 16 to antresola).

Czekamy na oficjalną informację o tym, że rusza sprzedaż nowych mieszkań w tej inwestycji. Zapraszamy również do dyskusji na forum osiedla Orlińskiego i Avia, gdzie można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy o powstających blokach. Warto także polubić naszą stronę w serwisie Facebook, gdzie również często zamieszczamy wartościowe informacje.

Zostaw komentarz