Orlińskiego 4: w stanie surowym blok gotowy…

Makieta bloku przy Orlińskiego 4 w biurze Budimexu

Odwiedź forum mieszkańców Orlińskiego!

…ale na razie tylko na naszej wizualizacji i to wykonanej w dosyć mało skomplikowany sposób, ponieważ kolejne piętra zostały na niej skopiowane i doklejone wyżej. Mimo wszystko na tej podstawie można się domyślać, jak blok przy Orlińskiego 4 będzie wyglądał w przyszłości, przynajmniej w surowym stanie, czyli coś podobnego powinniśmy zobaczyć już nawet w pierwszej połowie przyszłego roku w miejscu budowy prowadzonej w tym miejscu przez Budimex Nieruchomości.

Budynek Orlińskiego 4 od strony Stella-Sawickiego

Za podstawę do stworzenia poniższej grafiki posłużyła fotografia miejsca budowy wykonana z chodnika przy ul. Stella-Sawickiego, na wysokości szkoły doskonalącej umiejętności kierowców, którą na pewno w przyszłości mieszkańcy południowej części budynku będą doskonale kojarzyli. Blok nawet w stanie surowym na pewno nie będzie wyglądał identycznie, jak na tym obrazku, niemniej jednak można z niego wywnioskować mniej więcej, jaki będzie on wysoki, a także jak daleko znajdzie się on od ruchliwej ulicy i wygląda na to, że odległość ta będzie dosyć znaczna, choć na pewno nie na tyle duża, żeby część mieszkańców nie czuła uciążliwości znacznego ruchu samochodowego przebiegającego w tamtej okolicy.

Osiedle nowe Czyżyny w Krakowie budowane przez Budimex - Orlińskiego 4
Wizualizacja inwestycji Orlińskiego 4 w Czyżynach

Inna sprawa, że również niektórzy przyszli lokatorzy inwestycji Budimexu przy Orlińskiego 6 będą narażeni na hałas dochodzący od ulicy, bo przecież ten blok znajdzie się dosyć blisko tego, pokazanego na obrazie i tam także część okien będzie skierowana w stronę Stella-Sawickiego. Nie inaczej będą mieć również mieszkańcy osiedla Avia, którzy nabyli lokale z południowo-zachodnią wystawą okien. Widać również, że budynek, przynajmniej oglądany od tej trony, wcale nie będzie specjalnie duży, choć oczywiście większe znaczenie będzie tu miała jego długość, niż szerokość. Miejmy nadzieję, że już wkrótce zobaczymy budowę na takim etapie zaawansowania, jak to zostało przedstawione powyżej, to będzie zamknięcie dużego etapu.

Zostaw komentarz