Osiedle Avia 1 – rusza budowa nowych mieszkań

Budimex rozpoczyna budowę nowych tanich mieszkań w Czyżynach na osiedlu Avia 1

Forum osiedla Avia w Krakowie!

Tym razem mamy dobre wiadomości dla wszystkich tych osób, które z takich czy innych względów nie kupiły mieszkania od Budimexu w Czyżynach, ponieważ np. nie było już takich lokali, na jakich im zależało. Jeśli ktoś czeka na początek budowy i sprzedaży nowych mieszkań w kolejnym bloku, to prawdopodobnie wkrótce będzie miał możliwość realizacji swojego marzenia o własnym domu.

Avia 1: przygotowania do budowy tanich mieszkań w Krakowie

Dobra informacja dla wszystkich tych, którzy chcą jeszcze kupić nowe mieszkanie na osiedlu Orlińskiego w Krakowie lub na osiedlu Avia od Budimexu, a do tej pory się im to nie udało. Jeśli ktoś czeka na upatrzone mieszkanie, na odpowiedniej wysokości, z odpowiednią liczbą pokojów oraz wystawą okien, to teraz dostanie prawdopodobnie jeszcze jedną szansę na jego zarezerwowanie.

Budimex Nieruchomości buduje osiedle Avia 1 w krakowskich Czyżynach
Ogrodzony teren budowy osiedla Avia 1 w Krakowie

A to wszystko dlatego, że w najbliższej przyszłości najpewniej ruszy budowa nowych tanich mieszkań w Czyżynach. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dniach może rozpocząć się kopanie pod budynek Avia 1, czyli ostatnią z podwójnych wież, które mają się znaleźć wzdłuż ulicy Bolesława Orlińskiego. Oznacza to również, że będą to ostatnie widokowe mieszkania w Krakowie powstające w ramach tego projektu, bowiem cała reszta będzie miała już najwyżej 7 kondygnacji, czyli o nastym piętrze będzie można jednak zapomnieć, co oczywiście nie oznacza, że w tych niższych nie da się znaleźć nic z interesującym widokiem.

Osiedle Avia 1 - budowa nowych mieszkań w Krakowie
Nowe mieszkania w Krakowie – Avia 1 od Budimexu

A na to, że wkrótce rozpoczną się prace, wskazuje to, że w okolicy, w której zaplanowano ten budynek i jest on widoczny też na mapce osiedla Avia, powstało już ogrodzenie. Zazwyczaj wkrótce po tym, na placu budowy zjawiał się ciężki sprzęt i przystępowano do prac ziemnych, czyli tworzenia wykopu pod kolejny z bloków, podobnie jak miało to miejsce sąsiedztwie. Czyli wszystko wskazuje na to, że lada chwila ruszy w okolicy kolejna budowa, choć to oczywiście dobrze, ponieważ im wcześniej zaczną, zapewne tym wcześniej skończą. A to, żeby skończyli jak najszybciej, będzie na pewno leżało w interesie przyszłych mieszkańców tej okolicy.

Zostaw komentarz