Osiedle City Towers Czyżyny I i II – Atal

O tym jak Atal buduje osiedle City Towers Czyżyny

Odwiedź forum osób kupujących w Czyżynach!

To co robi Budimex w Czyżynach to nie jedyny przykład nowo powstających inwestycji w tej okolicy. Nieco dalej od centrum Krakowa, przy ul. Marii Dąbrowskiej, swoje osiedle City Towers Czyżyny buduje firma Atal, czyli również jeden z największych i najbardziej cenionych deweloperów w naszym kraju, który zbudował już domy wielu polskim rodzinom i wcale na tym nie poprzestaje.

City Towers – nowe, tanie mieszkania w Krakowie

Cała inwestycja ma składać się z dwóch etapów, z których jeden został już zakończony. W jego ramach wybudowano aż 6 ośmiopiętrowych budynków, w których zlokalizowanych zostało 356 mieszkań o różnej wielkości i liczbie pokojów – od 1 do 4. W tej części projektu zostały wyprzedane już prawie wszystkie lokale, więc chętni mogą jedynie obejść się smakiem, ale dostaną oni jeszcze jedną szansę. Ukończona już część projektu wygląda tak, jak na poniższym zdjęciu.

Nowe osiedla mieszkaniowe w Krakowie - Czyżyny
Osiedle City Towers Czyżyny I w Krakowie

Widać, że jest to dosyć nowoczesna oraz atrakcyjna wizualnie architektura, która według zapewnień Atala, jest również bardzo funkcjonalna. Większość mieszkań posiada spory balkon lub loggię, a zdarza się, że niemal do wszystkich pomieszczeń przynależy coś takiego. Uwagę zwracają przeszklenia w mieszkaniach (okna i jednocześnie wyjścia na balkony) na całą wysokość ściany. Na pewno świetnie doświetlają lokale, a jeszcze lepiej widać to na poniższej fotografii.

Atal - osiedle mieszkaniowe City Towers
Mieszkania na osiedlu City Tower I Atalu

Odważna jest również już sama kolorystyka, w której wykonano inwestycję, połączenie czerni, ciemnych szarości oraz żółci daje ostatecznie naprawdę niezły efekt. Dosyć interesującym rozwiązaniem jest także umieszczenie garażów pod budynkami na poziomie zero, a nie w podziemiach. Z jednej strony łatwiej jest do nich wjechać, ale jednocześnie najniższa kondygnacja bloku mogłaby być nieco lepiej wykorzystana. Obok już istniejących budynków powstają nowe, trwa bowiem budowa osiedla City Tower II stanowiącego drugi etap tej inwestycji, o której jednak napiszemy odrębny tekst. Można jeszcze tylko wspomnieć o tym, że powstające w jego ramach mieszkania są już w sprzedaży a ich ceny zaczynają się od mniej więcej 6 tys. zł/m2. Więcej zdjęć tego projektu można obejrzeć na naszej stronie na Facebooku.

Zostaw komentarz