Osiedle Murapol Bieńczycka – nowe mieszkania Czyżyny

Osiedle Bieńczycka budowane przez Murapol w Czyżynach

Forum Murapol Bieńczycka!

A dzisiaj coś o kolejnej czyżyńskiej inwestycji dosyć znanego w Krakowie dewelopera, czyli o osiedlu Bieńczycka budowanym przez Murapol niedaleko opisywanego już przez nas tutaj osiedla City Towers Atalu. Na fragmencie zrzutu ekranu strony internetowej tej firmy, możemy zobaczyć jak będą wyglądały w przyszłości stawiane budynki. Tam roboty dopiero ruszają, a wkrótce na naszej stronie pojawią się pierwsze zdjęcia z ich przebiegu. Do sprzedaży weszły już nowe mieszkania w planowanym budynku, ale o tym nieco więcej poniżej.

Mieszkania od Murapolu na Bieńczyckiej w Czyżynach

Lokalizacja tej inwestycji jest całkiem niezła, nie będzie z niej bardzo blisko na tramwaj, blisko znajduje się Centrum Handlowe Czyżyny, o którym już także tutaj pisaliśmy oraz słynny Tomex. Sama architektura również wydaje się być całkiem przyjemna dla oka i na pewno jest czymś, co może się podobać – tak przynajmniej przedstawiona została na wizualizacjach możliwych do obejrzenia na witrynie internetowej dewelopera przytoczonej na początku tego tekstu. Jakie jest Wasze zdanie w tej spawie?. A teraz kilka szczegółów dla tych, którzy zamierzają kupić mieszkanie w inwestycji Murapolu Bieńczycka.

  • Budynek będzie miał 6 pięter, czyli 7 kondygnacji i znajdą się w nim 172 mieszkania.
  • Wielkość mieszkań będzie zróżnicowana, bo lokale będą mieć od 24 do 65 m2.
  • Ceny mieszkań na Osiedlu Bieńczycka Murapolu oscylują wokół 6300 – 6400 zł/m2 – w zależności od powierzchni oraz piętra.
  • Koszt miejsca w parkingowego w garażu podziemnym to 24000 zł.
  • Komórki lokatorskie mają wielkość od 4 do 10 m2 i kosztują 1600 zł/m2.

Dodatkowo warto wspomnieć także o tym, że mieszkania w tej inwestycji będą miały balkony, a jeśli nie, to wybrukowane tarasy (te na parterze), co powinno poprawić komfort mieszkańców. Pozytywne jest również to, że na terenie tego osiedla (choć ma składać się tylko z jednego budynku) znajdzie się także miejsce na parking dostępny dla mieszkańców lub przyjeżdżających do nich gości. Osiedle będzie również ogrodzone, co niespecjalnie się nam podoba, ale nie odbiega to od ostatnich trendów w tej okolicy jak i w całym Krakowie. Jeżeli ktoś szuka mieszkania w Czyżynach, to osiedle Murapol Bieńczycka również wydaje się interesującą propozycją, choć może nie jest tam tak tanio, jak np. na osiedlu Avia czy Orlińskiego, to jednak całe założenie jest znacznie bardziej kameralne.

Zostaw komentarz