Ostatnie godziny głosowania na nowy park w Czyżynach

Budżeto obywatelski Krakowa i głosowanie na park

Forum mieszkańców Czyżyn!

Cały czas mamy ogromną szansę na stworzenie nowego parku w Krakowie Czyżynach w okolicach starego lotniska! Do końca głosowania zostały godziny, czyli wszystkie ręce na pokład i zbieramy głosy gdzie się da. Brakuje bardzo mało, aby projekt przeszedł, warto więc się sprężyć, każdy głos ma tu znaczenie, bowiem różnice są naprawdę niewielkie, a musimy mieć przynajmniej 3 miejsce, aby projekt został zrealizowany – ono jest jak najbardziej w naszym zasięgu.

Zbierajmy głosy na nowy park w Czyżynach, a nie rozdawajmy ulotki

Wydaje się, że nie jest to już także czas na rozdawanie ulotek, z racji tego, że zostało kilka godzin, liczą się głosy! Weźcie pod uwagę, że tak naprawdę niewiele osób biorących ulotkę zagłosuje, przypomnijcie sobie, co sami robicie z takimi papierami wręczanymi na ulicy. Wchodzimy na stronę budżetu i oddajemy tam głosy zgodnie z tym, co mówi instrukcja głosowania w budżecie obywatelskim Krakowa – pamiętajcie, że każdy głos się liczy, więc namawiamy kogo tylko możemy. Samo udostępnienie sprawy na Facebooku nie wystarczy, piszemy do znajomych spersonalizowane wiadomości z prośbą o głos. Osobom, które już o głos prosiliśmy, przypominamy i pytamy czy zagłosowały…. i tak dalej.

Miejsce, w którym może powstać nowy park dla mieszkańców w Krakowie Czyżynach
Miejsce na nowy park w Krakowie Czyżynach

Konkurujemy przede wszystkim z projektem nauki angielskiego, w zdobywanie głosów jest tam zaangażowanych z pewnością wiele osób, bo w końcu ktoś będzie musiał za te lekcje wziąć pieniądze. Niech rocznie jeden nauczyciel ma z tego 50 tys. zł, to mamy do czynienia z pięćdziesięcioma bardzo zmotywowanymi osobami, które dodatkowo mają dostęp do bazy uczniów… Z drugiej strony weźcie pod uwagę to, ile jest warty każdy nasz głos w przypadku, jeśli projekt przeszedłby do realizacji, na tą chwilę jest to ok. 700 złotych i w taki sposób o tym myślcie zbierając głosy.

Powodzenia i walczymy do końca, jak Polacy na EURO, z tym, że my wygramy!

Zostaw komentarz