Proins: inwestycja przy Hynka os. Dywizjonu 303

Proins - nowe mieszkania przy ulicy Hynka w Czyżynach

Odwiedź forum mieszkańców Proins Hynka!

Kolejna nowa inwestycja powstająca w Czyżynach, na którą warto zwrócić uwagę, to budynki mieszkalno-usługowe budowane przez Proins przy ulicy Hynka na osiedlu Dywizjonu 303. Budowa jest już zaawansowana i wszystko zaczyna przypominać wizualizację, którą promowano ten projekt na wczesnym etapie realizacji.

Nowe mieszkania w Czyżynach na Hynka

Jeszcze jedno nowe osiedle w Czyżynach buduje Proins, jest ono znacznie mniejsze niż opisywane tu już wcześniej Avia Budimexu oraz City Towers Atalu, jednak również na pewno warto zwrócić na nie uwagę. W dwóch budynkach stawianych w ramach tej inwestycji, znajdą się 103 mieszkania o bardzo zróżnicowanym metrażu, bo będą to kawalerki od 32 metrów kwadratowych powierzchni, do sporych rozmiarów apartamentów mających nawet 141 m2 i 5 pokoi.

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Czyżynach przy Hynka
Mieszkania w Czyżynach przy ul. Franciszka Hynka

Na powyższym zdjęciu doskonale już widać, że segmenty budynków będą miały zróżnicowaną wysokość od 4 do nawet 9 pięter – tyle zapewne będzie miała zlokalizowana w tyle fotografii wieża. Co ważne, na najniższej naziemnej kondygnacji znajdą się lokale użytkowe, czego w Czyżynach nie ma wiele jak do tej pory. Natomiast na poziomie minus jeden przewidziano wielostanowiskowe garaże podziemne oraz komórki lokatorskie. Na uwagę zasługuje również to, że do budowy wykorzystano niezłe materiały, ściany zewnętrze oraz działowe wykonane zostały materiałów ceramicznych. Inwestycja jest także nieźle zlokalizowana, przy pasie startowym dawnego lotniska w Czyżynach, w okolicach znajduje się sklepy, większe centrum handlowe oraz kościół. Niewielka odległość dzieli te budynki od przystanków komunikacji miejskiej.

Budowa mieszkań przy Hynka - tablica informacyjna
Tablica informacyjna – Proins przy Hynka

Powyżej jeszcze jedno zdjęcie, tym razem to jedna z tablic informacyjnych opisujących tą inwestycję. Z informacji wynika, że rozpoczęto ją w jeszcze w październiku 2012 roku, zakończenie natomiast przewidziane jest na samą końcówkę 2014 roku. Możliwe, jednak, że termin ten nie zostanie dotrzymany, co sygnalizuje deweloper osobom, które już wykupiły tam swoje własne nowe mieszkania, choć tu różnie jeszcze może być, ponieważ Proins opinie ma całkiem dobre na krakowskim rynku nieruchomości.

Jeżeli ktoś miałby ochotę zobaczyć więcej fotografii bloków powstających w Czyżynach w ramach tego projektu, to w takim razie zapraszamy na naszą stronę na Facebooku, gdzie powinny się wkrótce pojawić.

Zostaw komentarz