Sprzedaż mieszkań przy Orlińskiego 6 powoli rusza

Sprzedaż nowych mieszkań przez Budimex w Czyżynach

Podyskutuj na forum o inwestycji Orlińskiego 6!

Nasze jaskółki donoszą, że chyba można już pytać o kupno mieszkania z kolejnego etapu inwestycji Budimexu w Czyżynach, czyli budynku przy Orlińskiego 6. Oficjalnych informacji jeszcze nie widać, ale może warto już popytać w biurze, ewentualnie umówić się z handlowcem na spotkanie na samym początku oficjalnej sprzedaży, ponieważ wiele osób chcących kupić lokal we wcześniejszym budynku przy tej samej ulicy, nie miało już z czego wybierać.

Szybka sprzedaż mieszkań przy Orlińskiego 4

Ciekawe czy i tym razem powtórzy się sytuacja, która miała miejsce przy sprzedaży lokali w budynku przy Orlińskiego 4 – tam niemal wszystkie rozeszły się w jakieś 5 dni od rozpoczęcia oficjalnej sprzedaży (ruszyła w poniedziałek, w piątek były jeszcze pojedyncze mieszkania), a później to już tylko listy rezerwowe. Dlatego warto mieć dobry refleks i nie zwlekać z umówieniem się z handlowcem oraz wizytą w biurze sprzedaży, ponieważ świetna okazja może nam przejść koło nosa. Jeżeli ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej o zakupie mieszkań od Budimexu w tej inwestycji, to na pewno warto zajrzeć na forum o nowych Czyżynach, do którego link umieściliśmy na początku artykułu.

Interesujące jest też, jakie będą ceny mieszkań przy Orlińskiego 6, czy Budimex zgodnie z zapowiedziami, że każdy kolejny etap będzie nieco droższy, tak właśnie zrobi. A jeśli tak, to ile droższy, we wcześniej wspomnianej inwestycji ceny zaczynały się od 4 000 zł/m2, przy czym większość mieszkań poszła chyba za 4 400 zł/m2, trudno powiedzieć ile podniosą teraz, o ile w ogóle podniosą. Jeśli będziecie mieć jakieś konkretne informacje, zapraszamy do podzielenia się nimi na forum w części dotyczącej inwestycji przy Orlińskiego 6.

Zostaw komentarz