Sprzedaż nowych mieszkań na Orlińskiego 1

Miejsce powstania budynku Orlińskiego 1 w Czyżynach

Odwiedź forum kupujących na Orlińskiego!

Jeżeli ktoś ma zamiar kupić nowe mieszkanie w Czyżynach od Budimexu Nieruchomości, a nie zdążył w sprzedawanych wcześniej inwestycjach, to w takim razie teraz może stanąć przed jeszcze jedną szansą. A to dlatego, że niedługo w środku pokazanej na powyższym zdjęciu panoramy, zobaczymy kolejny, kilkunastopiętrowy budynek, pierwszy od Stella-Sawickiego z rzędu wieżowców zaplanowanych wzdłuż pasa startowego dawnego lotniska w Czyżynach, którego chyba najlepszą pamiątką jest Muzeum Lotnictwa przybliżane tu ostatnio.

Budimex Nieruchomości sprzedaje mieszkania w Czyżynach na Orlińskiego 1

Niedawno przewidywaliśmy to na naszej stronie na Facebooku, na podstawie tego, że firma przygotowująca makiety dla Budimexu pochwaliła się finalizowaniem prac nad kolejną produkcją. Dzisiaj mamy już potwierdzenie na forum (link na początku artykułu), że rozpoczęły się rezerwacje mieszkań w kolejnej inwestycji, czyli na Orlińskiego 1. Rezerwować można było już od ostatniego piątku, czyli 31 dnia października, a po weekendzie na pewno proces ten będzie kontynuowany. Oficjalnie na stronie Budimexu nie ma jeszcze żadnych informacji o tym, ale pojawiły się wiarygodne relacje świadczące o tym, że sprzedaż ruszyła. A niemal równocześnie z nią rozpoczęły się także prace na placu budowy. Na forum pojawiły się także fotografie przedstawiające trwające tam już roboty, czyli kopanie dziury w ziemi. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń można przypuszczać, że wkrótce na dnie wykopu zobaczymy zbrojenia i zaczną piąć się ściany kondygnacji podziemnej.

Budynek Orlińskiego 1 – jak będzie wyglądał nowy blok w Krakowie Czyżynach

Jeśli chodzi o sam powstający budynek przy Orlińskiego 1, to będzie się on składał z dwóch wież wysokich na kilkanaście pięter oraz części niższych. Wyższa część planowana od wschodu będzie zaokrąglona od strony ulicy Stella-Sawickiego i będzie to chyba najbliższy od tej ulicy blok powstający w ramach tego nowego osiedla w Czyżynach. Od północy będzie on natomiast graniczył z pasem startowym. Jeżeli ktoś ma zamiar kupić tam mieszkanie, to na pewno warto się pospieszyć, ponieważ im dłużej będzie się zwlekało, tym mniejszy będzie wybór. A wiadomo, że im jest on większy, tym łatwiej znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie. Ceny mieszkań od Budimexu nadal są atrakcyjne, ponieważ w tym bloku mają się one zaczynać od 4 000 zł/m2 a kończyć na 4 600 zł/m2, a to znacznie poniżej krakowskiej średniej.

Zapewne wkrótce pojawią się tu również pierwsze relacje z prowadzonej tam budowy, tymczasem zapraszamy na naszą stronę na Facebooku oraz Forum Nowe Czyżyny, na którym pojawia się coraz więcej informacji o tej inwestycji, ale nie tylko , bo również o kupnie mieszkania od Budimexu i innych ogólnie o tej okolicy.

Zostaw komentarz