Tymczasem na budowie Orlińskiego 4 – zdjęcia

Budowa bloku Orlińskiego 4 w Czyżynach

Forum kupujących mieszkania na Orlińskiego!

Coraz lepiej prezentuje się również budowa Orlińskiego 4, czyli bloku, przy którym prace rozpoczęto ledwo w połowie zeszłego roku. Tam powoli wznoszenie głównej konstrukcji budynku będzie dobiegało końca, dlatego postanowiliśmy wrzucić nieco więcej zdjęć z realizacji tej inwestycji w krakowskich Czyżynach.

Jak Budimex buduje bloki w krakowskich Czyżynach

Poniżej można zobaczyć, jak stawiany budynek będzie wyglądał od strony trzeciej obwodnicy Krakowa, czyli ulicy Stella-Sawickiego. Teraz już widać, że wcale nie będzie on mały, chociaż w porównaniu do innych inwestycji w okolicy, taki wydawał się na planach.

Budynek z nowymi mieszkaniami w krakowskich Czyżynach
Blok Orlińskiego 4 widziany od strony Stella-Sawickiego

W przyszłości bliskość ruchliwej arterii komunikacyjnej może się dawać jego mieszkańcom we znaki, miejmy nadzieję, że jednak nie zmąci im to radości z posiadania własnego nowego mieszkania. Na fotografiach widać, że zaczęto już prace na 7 piętrze, wykonane zostały na przykład deskowania szybu windy w klatce B.

Na Orlińskiego 4 Budimex Nieruchomości stawia ostatnie piętro bloku
Ruszyły prace na 7 pietrze bloku Orlińskiego 4

Od strony zachodniej mamy już także gotową połowę ścian osłonowych, czyli są nimi obudowane pierwsze 4 piętra bloku. Podobnie zresztą ma się sprawa od wschodu. Trudno powiedzieć ile pracy zostało już wykonanej wewnątrz, jednak na pewno również tam sporo się dzieje. Na poniższej grafice widać również, że nie jest jeszcze całkiem skończona płyta nad piętrem 6.

Kończenie wznoszenia bloku Orlińskiego 4 w Czyżynach
Inwestycja Orlińskiego 4 widziana od wschodu

Tu kwestią najbliższych tygodni jest zakończenie prac przy wznoszeniu konstrukcji budynku. Oficjalny harmonogram budowy został wyprzedzony o kilka miesięcy, zastanawiające jest to, na co Budimex wykorzysta zaoszczędzony czas, choć raczej nie ma sensu robić sobie nadziei na to, że mieszkańcy dostaną klucze do lokali wcześniej. A gdyby ktoś miał ochotę obejrzeć większą ilość zdjęć, to wkrótce pojawią się one na naszej stronie na Facebooku – zapraszamy!

Zostaw komentarz