Zagraj w grę miejską i poznaj czyżyńskie ciekawostki

Gra miejska w Czyżynach o historii dzielnicy Czyżyny

Czyżyny forum

Pomysł na ciekawe spędzenie niedzieli? Co powiecie na grę miejską, dzięki której nie tylko miło spędzicie czas, ale również poznacie historię okolicy i ciekawostki związane z Czyżynami? Już w najbliższą niedzielę będziecie mieli ku temu okazje, a zaproszeni są starsi, młodsi, rodziny i pary – wszyscy lubiący aktywnie spędzać czas poza domem.

Gra miejska z nagrodami już w niedzielę w Czyżynach

Wszyscy chętni mogą zagrać już w najbliższą niedzielę (26 listopada) o godzinie 13 – zbiórka pod siedzibą Rady Dzielnicy Czyżyny – os. Dywizjonu 303 34. Trzeba jednak pamiętać o tym, że aby wziąć udział w zabawie, należy się wcześniej zarejestrować korzystając z formularza dostępnego pod tym . Warto także dlatego, że dla uczestników gry, jej organizator, czyli Stowarzyszenie Wspólne Czyżyny, przygotował nagrody. Zgłaszać można się pojedynczo lub w grupach, najlepiej 2-3 osobowych.

Gra miejska w Czyżynach - poznaj swoją okolicę

A tu jeszcze link do wydarzenia na Facebooku, gdzie można znaleźć więcej szczegółów. Warto poznawać okolicę, w której się mieszka, a Czyżyny przez swoja historię, obfitują w wiele ciekawostek. Już w niedzielę na pewno będzie można poznać niektóre z nich – zapraszamy!

Zostaw komentarz